Bir canlı bomba psikolojisi nasıldır?

Bir canlı bomba psikolojisi nasıldır? Bir canlı bomba psikolojisi nasıldır? Bir canlı bomba psikolojisi nasıldır? ölürken ne kadar acı hisseder ne kadar zaman içinde ölür? ölürken ne kadar acı hisseder ne kadar zaman içinde ölür? ölürken ne kadar acı hisseder ne kadar zaman içinde ölür?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kendini kahraman gibi hisseder. Hayatta başarılı olamayan insanlar bir işe yaramak ister.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kafası güzeldir

1|0
    0|0
  • Canlı bombalar genelde çeşitli kimyasal ilaçlarla uyuşturulmuş olup telkin yöntemleri ile kendilerini ptlatırlar o tür bir durumda zaten gözler kayık konuşma zorluğu ve uyuşuklukla karışık yorgunluk belirtileri vardır bombalar patladığı anda saatte 12000 km basıçla hızla ilerleyen patlama dalgası ki bu öldürücü değil yok edicidir ardından oluşan 8000 bin santigratlık oluşan ani ısıyla ki bunlar saniyenin 10 da hatta 100 de birinden daha kısa sürede oluşur ki hiçbirşey hissedemezler 😀

1|0
    0|0
  • Öylesi hayvanlarda psikoloji olur mu :S

1|0
    0|0
  • hiç canlı bomba olmadım

1|0
    0|0
  • Normal olmadığı kesin uzun zaman boyunca bir duruma şartlandırılıp sorgu sualsiz eylem halidir ölürkendi durumu ise kendisine soracaksın

1|0
    0|0
  • Birader sen hayırdır

1|0
    0|0
  • ne bilek la sdfgh

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saniye almaz muhtemelen. Hiç canlı bomba olmadım bilemiyorum

1|0
    0|0
  • intihar terörizminin altında ağırlıklı olarak şehit olma inancı yatıyor. Hem bu dünyada hem diğer dünyada kahramanlaşarak ölümsüzlüğe kavuşacaklarını düşünüyorlar saha doğrusu bunu onlara empoze ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Bilmem hiç olmadım

1|0
    0|0
  • Onu bende cok düşünmüşümdür..

1|0
    0|0
Yükleniyor...