Bu Kadın Milleti İyice Manyaklaştı Mı Sizce?

Bugün yolda gidiyorum telefonla konuşuyorum.. o an telefonla konuştuğum için gülüyorum ama farkında değilim... kadının biri bir geldi yanıma ne gülüp duruyorsun bana taciz etme beni diye bağırdı :D :D millet bize bakıyor bayram bayram kalabalık rezil oldum... birde herkes galeyana gelmeye hazır bağrış çağrış... Allah tan fizikli sağlam biriyim yanaşamadılar yoksa dövecekler bu ne rezillik bu ne salak bir ülke... harbi kafayımı yiyoruz biz herkes SAPIK DEĞİL KARDEŞİM !

Güncellemeler:
yobazlar yüzünden bu hale geldik galiba... ama böyle giderse isteyen istediğine iftira atar dövdürür rezil ettirir... tamam kadınlarda haklı ülkede manyak ötesi bir abazalık var ama sapık olmayan insanlarda var :D lütfen bunun bilincinde olalım

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• el birliğiyle manyaklaştırdık kardeşim..

0|0
    0|0
    • sorma ya bu taciz tecavüz olayları vakaları bu yobazların yüzünden arttı.. ördeğe damacanaya hallenenler bile var ülkede kadınlarda haklı ama yetti daa bu nedir bu kadar da değil herkes sapık değil :D

Kızlar Ne Diyor 3

• sende bağırmadın mı

0|0
    0|0
    • bağırmak ne kelime ağzına s. çtım yolun ortasında ama susmak bilmedi cazgır.. sakinliğimi korumaya çalıştım baktım millet sorgusuz sualsiz hemen dövecekler nerdeyse.. allah tan orda bir amca gördü o dedi telefonla konuşuyor ya size bakmıyordu ki.. o da beni takip ediyormuş.. ülkece bir saçmalık var bizde

• iyi bari ihale sana kalmamış sessiz kalsan saldıracak millet

• ben anlamıyorum ki artık isteyen kadın istediği yerde bağırır gıcık uyuz olduğunu dövdürür rezil etttirir artık bu noktaya gelmiş durum

• Ahahah degisik

0|0
    0|0
  • Yok be daha sorumlu seni denk gelmiş neden genelleme yapiyosun😂

0|0
    0|0
    • iyice çıldırdı millet herkese potansiyel tacizci gözüyle bakmak nedir? hiç öyle bir tipim de yok ama bende anlamadım ilk defa başıma geldi...

Erkekler Ne Diyor 2

• Türk kezbanı işte asdkfkglg

0|0
    0|0
    • 35 40 yaşlarında kadın bunu yapan ne kezbanı... kezban olsa iyi... bunlar sanıyor ki herkes sapık bu nasıl kafa

• Bence zarf atmış teyze 😂😂😂

0|0
    0|0
    • aman eksik olsun zarfı karpostalı :D yolda sokakta yürüyemiyoruz artık... yobazlardan bu hale geldi ülke...

Yükleniyor...