Gerçek ırkı ve ataları bulmayı deneyen var mı? nasıl bulunur?

Arkadaşlar şu an kendimi Türk biliyorum ailemde öyle. lakin , atalarımı , asıl ırkımı , soyumu araştırmak istiyorum. Annemin dedesi İran'da yaşıyormuş. büyük bir savaş mı varmış ne. o da tam hatırlamıyor ama iranda mı yaşıyormuş ne iran felan demişti. sizce atalarım arap mı? arap soyundan mı geliyorum? araplarıde gerçekten çok severim ve müziklerini çok dinlerim :)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• İngiltere amerika gibi yerlerde dna tarzı bir şeyler yapıyorlar o zaman kesin sonuç alınıyor diye biliyorum bir tane kadın çıkıyordu kadın kürttü ve türklerden nefret ediyorum diyordu sonuçlarda %45 türk çıktı asla ön yargılı olmayın yani böyle konularda 😀

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben de merak ediyorum açıkçası bulgaristan göçmeniyiz ne oluyo bilemiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bizim köyün geldiği oğuz boyu bile belli :D illa farklı ırklarla evlilik vs olmuştur kuşaklarda ama geldiğimiz yer saf Türk

1|0
    0|0
  • Biliyorum zaten atalarımı, taaaaa crixus'a dayanıyor

1|0
    0|0
  • Hazreti Adem ve Havva

1|0
    0|0
  • denemedim gerekte yok bence

1|0
    0|0
  • Atalarini, TÜRK devletletini arastirmak istiyorsan bunu konusabiliriz. Cokkk uzun hikaye. Iranda 40.000.000 TÜRK yasiyor bunu unutma ;)

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Türküm de seni bilmem.

1|0
    0|0
  • Turklerde o cok zor atalarimizi tanima konusunda araplar kadar olamadik

1|0
    0|0
  • istemiyorm

1|0
    0|0
  • Nüfus müdürlüğünden aile soy ağacı çıkartabilirsin. Uğraştırır ama :D

1|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum aslinda. Neler çıkabilir acaba :)

0|0
    0|0
  • Ben de merak içindeyim adım Selman mesela Arapça ama Türk'üm ama ne bileyim ben de merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Türk ırkının genel özellikleri var gir bak kafatasımı bile ölçtüm ben

1|0
    0|0
  • Çok zor kayıtları hep kapatmışlar gizliyorlarmış arşivleri.

1|0
    0|0
    • sence türk müyüm arap mı

• İran Arap olmuyor zaten. Senin de hiç bilgin yok :) İranlıysan Türk olma ihtimaliniz de yüksek. Çünkü İran' da Azerbaycan Türkü varlığı var. 30milyon kadar. Ya Azerbaycan Türkü çıkarsın ya da Farisi. Kürt bile olma ihtimalin var ama Arap çok düşük :D

Kızlar Ne Diyor 3

• bizim turk milleti anasjni satim sarisinlara hrmen sen gocmenmisin sorusunu yapistiriyolar, arnavutuda gocmenim diyo yunanaistanlisida onemli olan aslen kokeni bilmek haklisin

1|0
    0|0
  • Niye olmasın 😀

1|0
    0|0
  • İranlılar perslerden geliyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...