Sevgilinizin ailesi sizi istemezse ne yapardınız?

Sevgilinizin ailesi sizi oğlunun ya da kızının yanında istemezse nasıl bir tepki verirdiniz? Sevgilinizi seviyorsunuz ve bırakmak istemiyorsunuz, yine de mecburiyetten ayrılır mısınız yoksa ailesini görmezden gelerek onunla birlikte olmaya mı çalışırsınız? Ve bu durum hiç başınıza geldi mi?

0|1
20|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ailesi umrumda olmaz.. onlar beni istemiyor diye sevdiğim insandan vazgeçmem

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• onu çok sevdiğimi belli etmeye göstermeye ne bilim konuşmaya falan çalışırım. baktım olmuyo ayrılırım

he laik görmeme sebebi zengin olmamamsa hiç uğraşmadan direk ayrılırım

1|0
    0|0
  • Onunla mı evleniyorum? Onunla mı sevişicem? Onunla mı vakit geçiricem? Onunla mı çoçuk yapıcam? Onunla mı gezicem-tozucam? Kısacası onane :)

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey olursa sıkıntı çünkü bizimkiler duyarsa bu seferde onlar istemez 😃 işin içinden çıkılmaz 😃

1|0
    0|0
  • Önce sebebini öğrenirim.. Sonrasında kızın fikirlerini.. Kız fikirlerinde bana karşı olumlu ve netse bırakmam.. bir yolunu bulur aileyi razı ederim.. Kızın fikri olumsuzsa elimden bir şey gelmez.. Zaten mücadele etmeyen insanı sevmem..

1|0
    0|0
  • bu ona bağlı biraz da ailesini tercih ederse yapılacak bişey zaten yoktur ama ne olursa olsun seni bırakmam derse isterse sonunda ölüm olsun evlenirim

1|0
    0|0
  • Ben de sizi sevmiyorum kızınızla birlikte olmaya devam edeceğim ve mümkünse evlendikten sonra görüşmeyelim derdim 😂 Diyebilir miydim? 😂

1|0
    0|0
  • Seve seve istemezse çike çike isteyecekler bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Evlilik varsa sonunda neden bırakayım

1|0
    0|0
  • görmezden gelirlim onlardan banena

1|0
    0|0
  • Bu tipi istemeyecek aile tanımıyorum

1|0
    0|0
  • Bende oldu.. Kiz beni terketti.. ailesi ile savasmayacakmis hanimefendi..

1|0
    0|0
  • Kizlari benden memnunsa kafaya takmam zaman onlarda anlarlar

1|0
    0|0
  • Geldi burda esinizin tavri onemli o yuzden esimle olumsuz bir sekilde ayrilmak zorunda kaldik

1|0
    0|0
  • kızda seviyorsa. Herşeyi denerdim. Olmadı kaçırırdım. Sonunda kabul etcekler

1|0
    0|0
  • bu durumla karşılaşmadım karşılaşsaydım kıza sorardım vereceği cevaba göre hareket ederdim

1|0
    0|0
  • Ayrılırım kanks

0|0
    0|0
  • yemisim ailesini beni sevsin gerisi hava civa

1|0
    0|0
  • Sorarım bir beni niye sevmiyon diye

1|0
    0|0
  • Sevgilime bağlı benimle olmak istese kimseyi tanımam

1|0
    0|0
  • Arkadaşımın başına geldi. evlenecekken bize senden gelin olmaz dediler kötü bir durum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• Ailede onemli ayrilmak isterdim herhalde

1|0
    0|0
  • Önemli olan sevgilinin ne dediğidir. Sevgili ; annem babam istemese de ben seni seviyorum evlencem derse devam ederim. Yok annem babam istemiyor senle hörüşemem derse sallar geçerim, Camışmış zaten derim :)

1|0
    0|0
  • Ayrılırım katlanamam öyle şeylere

1|0
    0|0
  • Gelmedi , ama ben seviyorsa kimse umrumda olmaz isterse ailesi olsun

1|0
    0|0
  • ailesiyle değilim sonuçta. tercih onun

1|0
    0|0
  • Benim hic gelmedi ama ailesi istemiyorsa ilerde huzur kalmaz araniz kotu olunca esine biz sana demiştik gibi seyler diyebilirler bence Birak derim ben

1|0
    0|0
    • Görüşün için teşekkür ederim o durumda değilim sadece sizlerin bu konu hakkında fikirlerini merak ettim 😊

• Seviyorsam vazgeçmem

1|0
    0|0
  • Onlarin dediklerini takmam ama saygi gösteririm baktim cok üzerime geliyorlar aramiza mesafe koyarim ama sevdigimden ayeilmam.. tabi eger oda bana sahip cikiyorsa ve herseye ragmen bendenden vazgecmiyorsa..

0|0
    0|0
  • Çok aşıksam sonuna kadar çabalarım

1|0
    0|0
  • Valla benimde ailem eski sevgilimi sevgilimi istememişti ama ben ona hiç aksettirmeden onunu aldım herkesin. Setimi koydum. Bence senin erkek arkadaşında sorun var biraz

0|0
    0|0
  • eger karsimdaki kisi beni seviyorsa napip eder ailesini ikna eder.

0|0
    0|0
  • Aile mühim ya ayrılmak zorunda kalirim herhal

0|0
    0|0
  • Daha iyi bir kız bulun getirin ben evlenicem derim değişiklere bak -.-

0|0
    0|0
  • Zamanla bana alisirlar. Ayrilmam.

0|0
    0|0
  • Onun ne düşündüğü önemlidir silesiyle beraber o da istemezse de saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Çokta tin

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum zor

0|0
    0|0
  • Üzülürüm. 😞

0|0
    0|0
  • Istemedi zaten fakat seve seve istemesi gerektiğini öğrendi :D