Nickime yaraşan soruyu sorayım. Burcunuz nedir?

Burcunuzla alakalı ufak şeyler söyleyeyim bari. Burcunuz nedir? :)Nickime yaraşan soruyu sorayım. Burcunuz nedir?

Güncellemeler:
Burcunuz nedir

4|1
49|71

En İyi Erkek Görüşü

• Başak :)

2|0
    0|0
    • En belirgin özelliği akıllı olmasıdır. Doğru olan ile yanlış olan arasındaki farkı kolaylıkla ayırt edebilirler. Son derece dikkatli kişilerdir son derece de tatlı :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 70

• burcum boga efem

2|0
    0|0
  • Başak ve yükselenim başak, kadere bak

2|0
    0|0
    • Son derece duygu yüklü ve şefkatli bir insandır ancak bu konuda karşısındaki insana gerekli olan ilgiyi göstermez. Kendisindeki tüm zayıf yönleri bilir. Bu nedenle kendisinden şüphe edebilecek kişiliğe sahiptir.

• Evet doğru diyebilirim, ama kendimden şüphe etmem ben zaten zayıf ve güçlü taraflarımı bildiğimden kişiliğimi gayet iyi tanıyorum, şüpheye yer kalmıyor

• Oğlak.

1|0
    0|0
    • Koruyucu yapıları, doğuştan gelen özellikleridir. Eğer bir derdiniz var ve bir omuza baş koymak istiyorsanız, Oğlak burcu erkeği tam aradığınız bir insandır

• Zodyac burçları sıralarken diğer 11 burcun tüm özelliklerini tek bir burçta toplayabilirim demiş ve İkizleri var etmiş :)

1|0
    0|0
  • Boğa

1|0
    0|0
  • Yay efendim

1|0
    0|0
  • aslan

1|0
    0|0
    • Aslan burcu erkeği oldukça gururlu bir kişiliğe sahiptir. Kolayca kırılan ve incinen bir yapısı vardır.

• Burcum koç

1|0
    0|0
    • Her konuda başarılı olacağını, en iyisinin olduğunu ve özel olduğunu düşünür. Enerjili yapıları ile dikkat çekerler. Yerinde duramayan, sürekli hareket halinde ve kıpır kıpır oldukları her halinden belli olur.

• Peki bu koç kendini beğenmiş ise? Facia

• Terazi astrolog hanim :)

1|0
    0|0
    • Terazi burcu erkeğini öncelikle kararsızlık ile anlatabiliriz. Hayatının her alanında aşk olsun, iş olsun, özel hayat olsun, alışveriş olsun ve aklınıza gelebilecek her şeyde kararsız bir kişiliğe sahiptirt

• Yok ya benim burcumla alakam yok bunu Şu an da anlamis oldum 😄

• en sevılmeyen

koç

1|0
    0|0
  • Burcum yok

1|0
    0|0
  • Oglak

1|0
    0|0
  • İkizler.

1|0
    0|0
    • İkizler burcu erkeği denildiğinde, bir bedende çift kişilik, ilk akla gelen olmalıdır. İki kişilikten birincisi; son derece meraklı, son derece zeki, yerinde duramayan ve içi içine sığmayandır.

• kizler burcu erkeğinin ikinci kişiliğinde ise; son derece içine kapanık, karanlık bir insan, tartışmacı ve son derece duygusal bir kişiliktir

• aslanim :D

1|0
    0|0
    • Aslan gibisin sen zaten haki 😂😂Aslan burcu erkeği oldukça gururlu bir kişiliğe sahiptir. Kolayca kırılan ve incinen bir yapısı vardır.

• gururusz onursuz serefsizim ama haha :D kirlmamda hic

• Yay erkeği

1|0
    0|0
    • Yakışıklıdır ahahahah 😂Kış erkeği oldukları için genelde dışarıdan soğuk ve itici görünebilirler. Aslında o soğuk görüntülerinin altında romantik ve sıcak bir erkek yatar.

• Valla tebrikler. İyi yorum

• yay..

1|0
    0|0
    • Genel yaşantınızdan ve geleceğinizden neler beklediğiniz konusunda önce kendinize dürüst olmanız gerekiyor. Aksi halde zihniniz bulanıklaşabilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

• Yengec

1|0
    0|0
  • oğlak burcuyum

1|0
    0|0
  • Koç...

1|0
    0|0
    • Her konuda başarılı olacağını, en iyisinin olduğunu ve özel olduğunu düşünür. Enerjili yapıları ile dikkat çekerler. Yerinde duramayan, sürekli hareket halinde ve kıpır kıpır oldukları her halinden belli olur.

• Oyleyim zaten... eskiden kibirliydim; Artik kusursuzum...☺

• Bassak 🙏🙏🙏

1|0
    0|0
    • Başak burcu insanlarının en dikkat çekici özelliklerinden biride kendilerine aşırı derecede dikkat etmeleridir. Bu tarz davranışları, çevresinde bulunan insanları kimi zaman sinirlendirebilir. Özellikle dış görünüşleri konusunda çok dikkatlidirler.

• Evet haklisiniz 😀😀 Cok dogru basagin her ozellegi bana uyuyor

• Aslan.

1|0
    0|0
    • Geçmişi geride bırakmanız en doğrusu olacaktır. Ancak size sağladığı tecrübeleri de göz ardı etmemelisiniz.

• Allah tan nickime uygun soru sormuyorum

1|0
    0|0
  • balıkkk

1|0
    0|0
  • Yengeç..

1|0
    0|0
  • Akrep herkes tipinden anladım diyor hakaret mi bilmem

1|0
    0|0
    • Akrep 😊 Akrep burcu insanlara güvenmekte aşırı zorluk çeker. Karşısındaki insanın gerçekten içten olduğuna inanması gerekir. Bu da gerçekten uzun bir süre alacaktır. Yine de Akrep burcu insanı bir kez güvendiğinde, kendisini karşısındaki insana karşı açar. Güvendiği insanı engellemez. Her şeyini ona verir.

• Bu kadar mı

• Ikizler kank

1|0
    0|0

• Sorumluluklarınızın farkında oluşunuz, sizi güçlendirirken, içsel baskı duymanıza da neden oluyor. Bugün, seçimlerinizi yaparken, adil olmaya özen gösteriyorsunuz.

• akrebim. ısırtırım.

1|0
    0|0
  • Boga

1|0
    0|0
  • 31 agustos Başak burcugum

1|0
    0|0
  • Başak

1|0
    0|0
    • Başak burcu erkeğinin daima sevecen ve hoş bir mizacı vardır. Bu nedenle insanlar tarafından en sevilen ve aranılan erkek tipidir. Dostları her ortamda onunla birlikte olmak, onunla zaman geçirmek ister.

• Erkekler Devam
    40

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 48

• balık

1|0
    0|0
    • istediğini elde etmedeki inatçılığı ile dikkat çeken bir kadındır. Bir şeyi elde etmek istiyorsa onu mutlaka elde eder. Oldukça çekici bir tiptir ve herkes tarafından beğenilir. Sempatik sevecen ve iyi huyludr

• Teşekkür ederim ☺👏👏

• Akrep burcuyum

1|0
    0|0
  • Yay.

1|0
    0|0
    • Genel yaşantınızdan ve geleceğinizden neler beklediğiniz konusunda önce kendinize dürüst olmanız gerekiyor. Aksi halde zihniniz bulanıklaşabilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

• Bana burcumu anlatsana...

Boğa.

1|0
    0|0
    • burçlar kuşağının en güçlü Burcu'dur. En önemli özelliği ise güvenilir ve sağlam olmasıdır. Mantıkları ile hareket etmek yerine, duyguları ve tutkuları ile hareket etmeyi tercih ederler

• Boğa

1|0
    0|0
  • Koç :)

1|0
    0|0
  • İkizler

1|0
    0|0
  • Yengeç

1|0
    0|0
  • ikizler pek begenmiyorum burcumu

1|0
    0|0
  • akrep

1|0
    0|0
  • kova

1|0
    0|0
  • Kova

1|0
    0|0
  • ikizler

1|0
    0|0
  • İkizler

1|0
    0|0

• Sorumluluklarınızın farkında oluşunuz, sizi güçlendirirken, içsel baskı duymanıza da neden oluyor. Bugün, seçimlerinizi yaparken, adil olmaya özen gösteriyorsunuz.

• Aslan

1|0
    0|0
  • İkizler.

1|0
    0|0
  • Akrep

1|0
    0|0
  • Aslan burcuyum

1|0
    0|0
  • Aslan

1|0
    0|0
    • Mükemmeliyetçidir ve her şeyin en iyi olsun ister. Son derece gururlu olduklarını da söylemek gerekir.

• aslan

1|0
    0|0
  • Koç burcuyum

1|0
    0|0
  • burcum aslan, yükselenim akrep ;)

1|0
    0|0
  • Yengeç..

1|0
    0|0
  • Boğa

1|0
    0|0
  • aslan

1|0
    0|0
    • Aslan burcunun eşsiz bir insan olduğunu düşünmemek mantıksız olur. Talihleri ve şansları son derece açıktır.

• Başak

1|0
    0|0
  • Burcum Boğa canım

1|0
    0|0
    • Boğa burcu kadınının en dikkat çekici özelliği güzel olmasıdır. Onlar tam anlamıyla sevgi için yaratılmış kişilerdir. İçten, sevimli ve yumuşak tavırları vardır. Kendilerine olan güvenleri üst düzeydedir ve bunu genellikle karşısındaki insana hissettirmeyi tercih ederler. Kendilerine olan güvenlerini, karşısındaki insana hissettirirken bunu sert bir biçimde değil, naif bir tarz ile yaparlar.

• :) Teşekkürler canım
      Cok güzel ve hos bir dille ifade etmişsin

• Yengeç

1|0
    0|0
  • Koç burcuyum

1|0
    0|0
  • Basak

1|0
    0|0
    • Başak burcu kadını öncelikle tüm sorumluluğunun farkında olan bir kadındır. Oldukça hırslı bir yapıya sahiptir ve bu nedenle pes etmek nedir bilmez. Detaylar ile aşırı ilgilidir

• Kızlar Devam
    18
Yükleniyor...