Nefes almaktan yoruldum artık?

o kadar cok yoruldum ki artık nefes almaktan bıktım yani artık nefes al ver o bile beni yoruyor artık usandım yaşamak için bir nedenim galiba yok artık kaybedecek hiçbirşeyim de kalmadı ne yapacam ben artık bilmiyom yaşama heyecanımı kaybettim artık yarın için beni heyecanladıran bir şey kalmadı hiç böyle bir duruma düştünüz mü? ne yapim ben artık daha yaşım 19

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Alma o zaman

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol senin 10 tanını yaşadim bende yoruldum ama yapacak bir şey yok elimizden bir şey gelmiyor yalandan gülücükler yağdırmaktan başka inanirmisin 2 haftadır eve gitmiyorun sıkıntıdan tek kaliyorum bayramlaşma bile gitmedim kimseye hiç bir şey istemiyorum senin bir dalin kırılmış o dal seni iyice yipratmiş bıktırmış herşeyden 1 gram kadar zevk almiyorsun benim gibi çok iyi anlıyrum seni..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende de oluyor ya.. Sorunun varsa eğer onları düzelt. Yeni bir şeylere çaba harca falan..

0|0
    0|0
    • valla ne yapacağımı artık sasirdim

• Ya ilk başlarda canını fena sıkmaya başlıyor tabi ama zamanla alışıyorsun artık. Gerçekten sorunların varsa bunları seni rahatlatabilecek düzeye getir. Heyecan istiyorsanda üşengeçlikten kurtulmak şart (bulunuyorsa). Umarım gelir geçer.😊😊

• yasım 18 ömek istiyorum bende =)

0|0
    0|0
    • sana ne oldu

• artık sıkıldım bende hep aynı seyler yazarken gulmusum kusura bakma dalga gecer gibi. Degışıklıge ıhtıyacım var.

• değişiklik lazım galiba

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...