Takıntı gibi bir sey ne yapmalıyım?

Arkadaşlarımla ilgili bir sorun. Beni önemsemediklerini hissediyorum. Akıllarına gelmiyorum gibi hissediyorum. Bazen WhatsApp tan konusurken son attığım mesaji görüyor ve cevap vermiyor. Bu nedenle bir sure boyunca üzülüyorum. Cevrimici olduğunu gordugumde canım sıkılıyor.

0|1
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana yeterince değer vermiyor açıkçası bana birisi öyle bir şey yapsa bir daha şahısla en azından sosyal ağlarda kesinlikel muhatap olmam yani ben çocuk değilim kimsenin oyuncağı değilim. Sadece şunu yaparım bu durumun kötü bir şey olduğunu belki bilmiyordur hiç yaşamamıştır der attığı bir kaç mesajda bana yaptığını yaparım sonra sonucunu takip ederim baktım yine aynı şeyi yapıyor hiiç kusura bakmasın önümüzdeki 10 yıl boyunca attığı mesajlara benden cevap alamaz. Sende akıllı ol ne çocuksun nede başkasının oyuncağı gerekli değeri verecekse muhatap ol yoksa 5 kuruş ederi olmayan tiplerle muhatap olamaya kendini üzmene değmez güzel insan salla gitsin

1|0
    0|0
    • Cook haklısın. Bunun farkındayım. Farkında olmama rağmen boyle asil sorun da bu zaten 😳😳

• Haklisin. Şimdi sence o kisilere nasil davranayim? Bu hissettiğimi onların da hissetmesini istiyorum. Ne yapabilirim?

• Yukarıda yazdım işte

• Yol ver efendim.

0|1
    0|0
  • Kimseyi ederinden fazla değer verme, küçüksün sanırım daha zamanla aşarsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...