İrkciliga karşıyız ama Suriyelileri istemiyoruz neden? Bu irkcilik degil mi 3 milyon Suriyeli yerine Rus gelseydi?

İrkciliga karşıyız ama Suriyelileri istemiyoruz neden? Bu irkcilik degil mi 3 milyon Suriyeli yerine Rus gelseydi?

1|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Aynı düşüncedeydim.. Rusya ile ilişkiler kötüleşince nasıl üzülmüşlerdi.. Ama lafta onları da istemezlermiş! Suriyelilere verdikleri 1 tl ki kendileri vermiyor, verenler gözlerine batıyor ama en amelisinin bile Ruslara yedirdikleri para kimsenin gözüne batmıyor! Edebim el vermiyor dahasini yazmiyicam bilen biliyor zaten. Bunlar gibi ahlaksız edepsizlere yardımseverlikten bahsedilmez.. Vatandaşlığa karşıyım ama ihtiyacı olana yardımdan yanayım.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle ;-) ağzınıza sağlık. . .

• Ben ülkeye bişe katmadı demiyorum. Türklerin lideri olacak bir adam. Ne mutlu türküm diyemiyor. Türküm bile demiyor. Ayaküstü 50 tane yalan söylüyor. Hadi siyasette yalan var diyelim ki siyasette bazen milletini korumak için söylemek zorunda kalırsın. Konuşmasında bu ülkeye sadece kendini yetiştirmiş, milletin huzurunu bozmayacak elemanlar alıcam dedi. Dün dışardaydım suriyeli adamlar 10-15 kişi toplu dolaşıyor. Önünden geçen kadın-kızlarıyla tabiri caizse gözüyle soyuyor. Bu mu? kendini yetiştiren eleman bu mu düzeni bozmayan elemean bu mu askere taş atmayacak adam. O gün kamplarda türk bayrağın indirip suriye bayrağı astılar medya söyledi mi? Ne oldu a habere Türkmenler kampa geldi diye adamları dövdüler 2 askeri yaralıdılar. Markette sıra varmış diye olay çıkartıp marketi yamaladılar bu adamlar mı türkiyeyi büyütecek?

• Evet yol yaptı. Köprü yaptı. Köprüyü peşkeş çekmil 15 sene firmada kalıcak. Devlet tek kuruş harcamamış. Marmaray güzel oldu. Yol yaptı? Yaptığı yolların altına pkk eyp döşemiş hiç mi haberi olmadı bu adamın? Devlet bu kadar mı güçsüz? yerin altına 1.5 ton bomba döşeniyor devlet görmüyor komik olmayın. PKK'lı kadar onurlu, gururlu olmayılıyız diyen bir cb. Ne mutlu türküm diyemeyen. Türküm bile diyemeyen. Meclisi kuran adama ayyaş diyen. İsraile terör devleti, katil diyip 2 gün sonra tükürdüğünü yalayan. Yanlış politika yüzünden 600+ asker ve bir sürü sivil vatandaş ölen bir cb istediği kadar yol yapsın istediği kadar köprü yapsın. Çiftçinin anasını ağlattı şimdi teşvik veriyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsi fikrim kardeş sende cok iyi biliyosunki cumhurbaskanimiz asil amaci onlara daha iyi bir yasam saglamak degil. baskanlik sistemini gecirebilmek eger bunu dusunuyemisak vay bizim hslimize ayakta uyuyoruz kimse kusura bakmasin artik bu insanlarim boyle masumca seyler dusunecegini sanmiyorum baskanlik sistemini gecirmek icin yapmayacaklari sey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır 3 milyon İskandinav erkeği gelsin dfa

0|1
    0|0
  • Kendim gibi düşünen birini gördüm, ilk defa.
    Tebrik ederim.

1|0
    0|0
  • Vatanlarını bırakıp gelip burda her türlü pisliği yapan hatta adam öldüren mahlukatlar ülkemden uzak olsun bir zahmet

0|2
    0|0
  • Erkeklerin hepsi okey derdi

0|0
    0|0
  • Ben her türlü ülkemi karıştırıcak kişileri istemiyorum bu rus da olur arap da ve ülkem için tehdit olan bir ırka kariı sonuna kadar ırkçıyım!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ne alaka be ırkçı olmamak demek herkese got vermek mi ya

0|0
    0|0
  • Vatandaşlık verilmemek kaydı ile Veren El olmak iyi birşey yardıma muhtaç olanlara yardım etmek Allah ın emridir... ;-) ♥

0|0
    0|0
  • Konunun ırkçılıkla alakası yok.. Rus gelseydi diye sormuşsun.. Ona da karşı olurdum ama Suriyeliler kadar eğitimsiz insanlar olmadıkları için daha tahammüllü karşılardım.

0|0
    0|0
  • Irkçılık değil bütün ruslar gelebilir mesela...

0|0
    0|0
  • Rus ile Arap aynı mı? Biri ortadoğunun çöpü. Rusya türkiyeyi bişe katar fakat suriye türkiyeye bişe katamaz.

0|0
    0|0
  • vatanını satmanın nedeni olmaz er ya da geç bedeli olur arkadaşım iş bu kadar basit bizimde ceddimiz bilirdi vatan satmasını ama savaştılar satmadılar benim iki tane istiklal savaşı gazisi onlarda bilirdi satmayı ama savaşta 22 yıl askerlik yaptı

0|0
    0|0
  • Bunda ırkçılık yok , Suriyelilerden her anlamda zarar görüyoruz , akıllı uslu yaşasalar uyum sağlamaya çalışsalar kimse sesini çıkarmaz.

0|0
    0|0
  • Suriyeliler mi koyun
    Ruslar mı?

0|0
    0|0
  • 3 milyon rus bu ülkeye döviz bırakır
    3 milyon suriyeli anca bela

0|0
    0|0
  • Rus bayanların gelmesinde bir sorun görmezdim.

0|0
    0|0
  • Rusda istemem. 3milyon 1degil 2 degil 3 milyon vatanini satip kacan pust surusu benim dedelerim analarim canakkalede can verirken 15 yasindaki gencler can verirken bu pustlara bide vatandaslik yarin pkk gibi bu pustlarda ozerklik isticek

0|0
    0|0
  • Irkçılık burun ırklardan nefret etmektir kendine ihanet eden kurt ve Araplardan nefret etmek ırkçılık değil ihanetin getirdiği birşey dünyada her ülkede ırkçılık gorursun ama turkiye hariç

0|0
    0|0
  • Ben multeci larak suriyeye gidicem karilara kizlara aslcam belea maas alcam dilencem her haktan yararlancm

0|0
    0|0
  • Suriyelinin bize ne faydasi var al bugün gaziantep te bomba hazirlarken patlamis gebermisler. Çok seviyosan suriyelileri evine al ok

0|0
    0|0
  • Onların yerine kendinizi koyun öyle yorum yapın. O durumlarda bizde olabilirdik.

0|0
    0|0
  • Onlar da gelmesin. Misafir aş verilir su verilir evin tapusu verilmez.

0|0
    0|0
  • 3 milyon rus muu? evimde bile beslerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...