Sizce kuzenime ayıp oldumu ne düşünürler?

bizim aile apartmanı aşağı kattaki kuzenim wifi şifresini istedi bende verdim ama kendi evlerinde internet var niye istedi bilmiyorum bende verdim sonra kimler bağlanıyor diye baktım 2 kişi daha çıktı evlerinde internet olduğu halde niye istedi anlam veremedim sonra şifreyi değiştirdim benden yaşça büyükler sizce ne düşünürler değiştirdiğim için

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• merhabalar bir an önce sifreni değiştir ya da ağ üzerinden at onu nedeini söyleyim sana ben bilgisayar dükkani işletiyorum burda bir kaç kişiye verdim sifreyi güvenip onlar iste teki gittmiş sahibinden ayakkabi satmiş göndermemiş ayakkabiyi alan kişide dava açmiş gecen hafta ifade vermedi gittim ben ip üzerinden satiş yaptiği ortaya cikinca az daha gidiyorduk :D

1|0
    0|0
    • değiştirdim kardeşim :) teşekkür ederim bu arada kuzenim ya aşağı katta oturuyorlar kendi evlerinde net olmasına rağmen niye istediğini bilmiyorum

• evet :d

• ne güzel :D nasilsin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• ayıp olmuştur

1|0
    0|0
  • kendince dogru olani yapmissin :))

1|0
    0|0
    • gerçekten ayıp olmuşmudur kendi evlerinde internet var ama hatta annemde dedi git değiştir çabuk fatura bize giriyor dedi birde benim sigara içtiğimi biliyorlar şimdi gidip söylerlermiki tehtid amaçlı ?

• annem kızdı babama söylesem zaten kızar :d çünkü aileler küs birbirine

• o halde sorunda kalmadi wifi savaslari icin :))

• kuzenine ayıp olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...