Kapat

Arkadaşlar babamla sorunlarım var?

Babama kötü bir adam diyemem belki öyle olsa daha kolay olurdu ama çok baskıcı sadece kendi düşüncelerini beğeniyor seviyor kendisi güçlüklerle büyüdüğü için çok fazla yenilikçi değil çok bunaldım

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benim babamda baskıcı kendi düşünceleri var hep babamda güçlüklerle büyüdü yetim büyüdü aç açıkda büyüdü buralara kendi geldi ne zorluklarla yinede bir gün yüzü görmedi banada çok baskı yapar bende çok kızarım bunalırım yeter artık derim ama babam işte ailemde görmedigim her şeyi babam ban yaptı hastanelerde annem degilde babm beklerdi hep nediyim bir an önce iyi olursunuz inşallah konuş babanla düzelirsiniz belki

1|0
    0|0
    • Hani bir şeyleri bizden esirgediğinden değil zorluklarla büyümüş ve şu an iyi bir hayatta olsa da bocalıyor mesela bayramlarda tatile gidilmesinden hoşlanmıyor 1 hafta sonra gidiyoruz aslında gayet iyi bir meslekte ama bize kaba konuşuyo bazen oturup uzun uzun dinlemiyo e çok kırıcı buda

• Aynen öyle ya sen yazdıkça gözlerim doldu aynen öyle çevremizde bir sürü insan var ailesini utandıran emeklerini boşa çıkaran hiç yapmadım ama beni dinlemiyor be duymuyor

• benim yaptıgım tek şey kısa kollu giymek bundan hep asagılar dinlemez yani üzülme kafanada takma babandan biraz uzak durmayı dene olmuyosa dısarı çık arkadaslarınla biraz sahil yap kendine iyi gelcek şeyleri yap oyalan bişeylerle unutursun zaten aklına gelmez bunların hiç biri

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde babam öyle fakat kendi hayatımızı Kuran'a kadar mecbur

1|0
    0|1
    • Mesela bir baba terk etse bakmasa nefret edersin bu öyle de değil en iyi şartlarda yaşıyoruz ama gezmeye yürümeye çok meraklı değil çok lüks yaşamıyoruz çevremde babasıyla arkadaş gibi kızlar var insanın ağrına gidiyor be

• Evet :( varlık içinde yokluk resmen

• Geçmiş olsun.
    Bende demin koridorda çarpıştım. Hemen geri vites hürmet saygı o biçim. Zordur öyle insanlar. Hele annen baban oldumu daha zor. Atsan atılmaz satsan satilmaz.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle dışardan bir insan olsa ilişkini bitirirsin biter bu aile yani insan ailesinden kurtulmayı düşünmek özlememek de istemiyo ki

• Yapcan bisey yok değişmez o artık saygı duymak lazım derim

1|0
    0|0
    • Haklısın ama zor bir baba için üniversiteye gidince kurtulucam demek üzücü be

• Ergenlik çağında olduğunu düşündüğü için hala korumacı tavırda :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...