Sebepsiz yere birini üzdüğünüz oluyor mu?

Kendinizi nasıl hissettiniz ve nasıl bir çözüm buldunuz?

5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya senin gibi düşünceli birini affetmeyen kızın aklından şüphe ederim😊😊😊

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 42

• Ben sadece beni sevenleri üzmüşümdür ailemi insan baskasına daha değer veriyoruz ama kazık yiyoruz yine ailemize kalıyoruz oysa

0|1
    0|0
    • Güzel şeyler yazmışsın ama cümleni tam toparlayamamışsın. Tekrar yazar mısın :(

• Söz dinlemeyerek ya da ihmal ederek ailemizi üzüyoruz oysa bir arkadasımız olsa onlar kırılmasın diye alttan alıyoruz oysa bu değeri üzdüğümüz ailemize yapmalıyız sonuçta ailemiz hep bizle beraber

• Ailem herşeyden önemli benim için ya. o apayrı bir konu benim için morfincan :(

• Aslında insanlara hak ettiği gibi davranmak lazım. Çoğu zaman başka şeyler yüzünden stresli ve moralim bozuk olduğunda annemin söylediği basit bir şeyde bile patlayabiliyorum, sonrasında bunu düzeltmeye çalışıyorum kendim daha çok üzülüyorum. Gerektiği yerde ilgili kişiye gerektiği gibi davranılmalı, sonra başka ve saçma bir şekilde yansıtılıyor.

0|1
    0|0
  • Evet gergin veya mutsuz olduğumda çok yapıyorum. İsteyerek değil ama. Sonra ben de üzülüp özür diliyorum

0|1
    0|0
    • Özür dilemek yetiyor mu

• Genelde aileme yapıyorum. Onlar da kişiliğimi, bilerek ve isteyerek yapmadığımı biliyolar zaten. Ergen gözüyle bakıp fazla takılmıyolar.

• Eli öpülesi ailen varmış :)

• Sebepsuz yere beni uzdukleri oluyor,, ben uzmem

0|1
    0|0
  • olmustur

0|1
    0|0
  • Sebepsiz yere değilde üzünce iki kat üzüldüğüm oluyor.

0|1
    0|0
  • Sinirim bozuk olduğunda terslediğim oldu arkadaşları mı da bana dayanamazlar zaten afediverirler hemen. :D

0|1
    0|0
    • Napıyosun da dayanamıyolar

• O zaman olduğu kadar derdini anlat özür dile yani başka seçenek kalmıyor geriye

• Teşekkür ederim deniyim bakalım :)

• Sebepli yere üzerim

0|1
    0|0
  • Hosuma gider. Uzerim yani. Yeter ki ben uzulmemeliyim

0|1
    0|0
  • hayır sebeplı uzerım

0|0
    0|0
  • Olmustur

0|1
    0|0
  • Şimdi düşündüm de sebepsiz yere kimseyi üzmedim ama sebepsiz yere çok üzdüler

0|1
    0|0
    • Nasıl affetmek isterdin peki. Gönlünü almak için ne yapılsa hoşuna gider

• Beklemediğim anda sürpriz yapıp karşıma çıkması beni o an mutlu edebilir bir nebze

• Teşekkür ederim :)

• üzerim, kendi canım sıkkınsa kırarım ama fazla değer vermediğim biriyse hiç konuşmam bile

0|1
    0|0
  • cok sınırlıyken bazen ıstemeden uzebılıyorum sonra gonlunu almaya calısırım tabıkı

0|1
    0|0
    • Nasıl alırsın gönlünü işte orası önemli benim için

• hmm mesela bana kırgın oldugunu anladıgım kısıyle once bana kırgınmısın dıye sorarım o gunkı sınırımın neyden kaynaklandıgını aslında onunla ılgısı olmadıgınıda soylerım uzgun oldugumu ve ozur dıledıgımı soylerım baktım affedıcek gıbı degıl tutar kolundan bıze getırırım onune yıyemeyecegı kadar tum sevdıgı yemeklerı yaparım fılmlerıde acarım tum gun konusurum basınıda sısırırım rahat bırakmam :D

• Sonlara doğru çok güzel olmuş :)

• Oldu

0|1
    0|0
  • Uzmekten çok korkarım ama üzmüşsem muhakkak bir sebebi vardır.

0|1
    0|0
    • Sebepsiz yere ama, haksız olduğunu düşündüğün bir olay

• Tamam işte inan mutlu olur rica ederim

• Yanlışlıkla üzüyorum ama büyük tartışmalar olmuyor. Hemen gidip gonlunu alıyorum zaten.

0|1
    0|0
    • Nasıl alıyosun ki

• Bazen, istemsizce yapabiliyorum -_-

0|1
    0|0
    • İstemsizce gönül alıyo musun, bazen -_-

• Kimi kırdığın önemli. Sevgili? Arkadaş? Anne-baba?
      Böyle bir durumda ben akışına bırakıyorum ya, üstüne gitmiyorum karşı tarafın. Pişmanlığımı ve üzüntümü dile getirip köşeme çekiliyorum.
      Elimden fazlası gelmiyor maalesef, gönül alma konusunda pek başarılı değilim =/

• Ya ben iyiyim aslında ama tavsiye vermede iyiymişim. Kendi başıma gelince insan sahip olduğu fikirleri unutuyor gibi

• Evet maleseff 😕😕

0|0
    0|0
  • Yokkk vicdanliym ben

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır bı sebebı vardır mutlaka

0|0
    0|0