Fiziksel olarak kızlar erkeklere göre daha geç büyüyor artık. Sizce neden?

Eskiden tam tersiydi ama bizim nesilde artık erkekler erken gelişiyor fiziksel olarak fakat kızlar daha geç irileşiyor. Nedendir sizce?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar daha küçük yaşlarda gelişmeye başlıyor ve tamamlıyor, erkekler daha geç ve nispeten çabuk. Onu atlıyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• erkekler geç olgunlaşıyor beyin olarak demekki fiziğe önem veriyoruz ;)
    beyin kası out vücut kası in kitap okuyan şiir yazan erkek kalmadı
    sevmeyi bilen erkek bulursanız onu kafesleyin

0|0
    0|0
  • Hormonlu beslenmeden sanirim lisede bir kiz tras olmadigi icin hocadan azar isitmisti 4 gun okula gidemedim gulmekten 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Vücut olarak öyle olabilir sporu erkekler daha fazla önemsiyor artık fakat akıl olarak bayanlar daha çabuk olgunlaşıyor.

0|0
    0|0
  • katılmıyorum... şimdiki 12 yasındaki kızlarda bie kadınlardan büyük memeler var... bence tatersi artık kızlardan korkmak gerekiyor.. sokaklarda vala erkeklerin üstüne atlıyolar... zavallı ergen gencler ne yapacaklarınıda bilmiyolar.

0|0
    0|0
  • yok geçen 14 yaşında kız gördüm g. tü 18 yaşındaki kızlardan büyüktü gittim tanışmaya gitmez olaydım :D

0|0
    0|0
  • Herşey hormonlu radyasyon tavan ne bekliyorsun yakında 3. Kol kuyruk falan cikacak mutasyona ugricaz ninja turtles gibi gezecez yakındır

0|0
    0|0
  • yiyceklerin içinde kimyasallar var.

0|0
    0|0
  • Kızlar cabuk gelişen değilmiydi

0|0
    0|0
  • Genlerle alakalı o

0|0
    0|0
  • Hem daha geç hemde daha geç olgunlasiyorlar artik...

0|0
    0|0
  • götünüzden element uydurmayın

0|0
    0|0
  • Yok yanlisin var kizlar daha erken nuyuyo hatirliyom 6. 7. Sinifta kizlar bnden daha uzundu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ergenliğe erken girmemizden dolayı zaten erken büyüyoruz da , valla ben irileşemedim hala. Gelişimimi tamamlayamadım sanırım :DD:dD:D:

0|0
    0|0
  • Halkımızın yarısından fazlası yanlış besleniyor da ondan..
    Yemek seçiyoruz... faydalı sebze ve meyvelerle beslendiğini kaç kişi söyleyebilir?

0|1
    0|0
  • Bence tam tersi

0|0
    0|0
  • Hormonu basiyolar herşeye insanların genleriyle oynadılar

0|0
    0|0
  • Tam tersi

0|0
    0|0
  • hormonlarla alakalı bır durum

0|0
    0|0
  • Yooo tam tersi

0|0
    0|0
  • Ben ce oyle bisey yok da
    Erkekten kucuk kiz olsun erkekten biraz daha sonra yaslansin diyorlar daha gec buyume yok ki ise guce yatamayan pasakli erkek gordum kafin hem evi hem disari isini yapiyordu

0|0
    0|0
Yükleniyor...