Acık giyinmenin günahı aynımıdır?

Merhaba arkadaşlar, sadece başı açık bir kızla dekolte giyen, aşırı açık giyen birinin günahı aynımıdır

0|2
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse tam anlamıyla inancını yerine getirmiyor merak etme. Dekolte giyinen birine bakıp, tövbe estağfirullah çekmekle günahtan korunmuş olunmaz. Ne insanlar görüyorum ben, kendince ibadetlerini yerine getirip, gıybetten, yalandan dolandan kendini geri koyamayan. Şimdi açık giyinmenin günahı açık giyinene mi daha çok yazılmalı yoksa öküz gibi bakıp iç geçirene mi? Aslında artık günahtan daha çok, millet bakmasın diye dikkat ediliyor değil mi? Yani kimin günaha girdiği belli. Ne kadar kapalıda giyinsede bir kadın;erkek gözüne, karakterine ve bilincine yerleştirmediği sürece namusu, yine kadına suç atarlar. Herkese gün gelir hesap sorulur, sen vicdanından, insanlık duygundan vazgeçme yeter. Bakma başkalarının sözlerine. Bizim milletimiz en çok dini konularda ahkam kesmeyi sever zaten. Önemli olan, inançlı birinin kendi vicdan muhasebesiyle yaptığı davranışlardır. Takılma bunlara..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kuranda sadece örtüyle göğüs bölgesini örtmekten ve hatlarını belli etmemekten bahsedilir. Oku kuranı hiçbi yerde saç görünmesin yazmaz. O yüzden saçı açık biriyle dekolte giyen biri aynı değildir. Ama bu sadece görüntüde tabi. Önemli olan içteki iman

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• kasıtlı olarak sırf erkekleri etkilemek için giyinmek tabi ki günah. ve suç. diğer türlü giyinmeler günahj değil. kara çarşaf giymekte günah ve suç bana göre. kendini gizliyor kim olduğu belli değil erkek mi kız mı

0|0
    0|0
  • saçmalama tabi degl

0|0
    0|0
  • Tabikide arada dağlar kadar fark olduğunu dusunenlerdenim. Ama asıl sorun açık veya kapalı olmak değil. Şimdi kapalı olanların hepsi kusursuz mu ki sanki. Bazı Kapalıçarşı açılardan daha aktif. Ama önemli olan kalbine ve IradeNe söz gecirebilmen. Yoksa durum açık ve kapalı olmakla bir ilgisi yok bwnce

0|0
    0|0
    • Haklisin o ayri konu ben bunu merak ettm sadece. İslami sitelere sordum yanitlanmadi daha

• Duruma islami olarak bakıyorsun tabikide kapalı olmanın artıları daha fazla olmalı bence

• Çık biri 100 gr biri 500 gr günah işlemiş sayılır başı kaoaliysa +2 bonus toplar cennetin yolu açılır

0|0
    0|0
  • Günah benim suç benim...

0|1
    0|0
  • Orasını allah bilir

0|0
    0|0
  • Az açık giyinenin günahı ile çok açık giyinenin günahıda aynı hatta hiç giyinmeyenin de günahı aynı istersen hiç giyme 😀

0|0
    0|0
  • aynııı

0|0
    0|0
  • Biz ne bilelim

0|0
    0|0
  • Allah'ın bileceği iş

0|0
    0|0
  • Bunun ölçüm cihazimi var? Neye göre, kime göre?

0|0
    0|0
  • Bence aynıdır

0|0
    0|0
  • Aşırı açık günahtır bitek kafası açık olmak ya da dekolte günah değil

0|0
    0|0
  • Degildir

0|0
    0|0
  • değil tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır değildir

0|0
    0|0
  • Değil g. tü başı açmakla saç açmak aynı tahriğe neden olmaz

0|0
    0|0
  • beyin yakan sorular

0|0
    0|0
  • yeter artık dinlediniz şu mustafa karataşı nitah topali gene çıktı böyle sorular

0|0
    0|0
    • @Asosyalkız24 bak cami hocaları filan tamam onlarda kendi fikirlerini söylüyorlar ama milleti kandırmıyorlar en azından geçen bir cafe gibi bir yerde müzik dinliyorlar oruç zamanı içki içiyorlarmış sözde ki içseler ne olacak mahalleden 20-30 kişi gelip bastılar işte içmiceksiniz lan içki filan neyse cafe kapandı tabi ki cumhurbaşkanı da çıkıp diyor ki ''iki taraf da haksız'' bu sözden sonra gerisini dinlemeye gerek kalmadı

• Sadece namaz kilmayla olmiuyor. Bunu da anla
      . dikkat etmek lazm bir cokseye.

• Hayir tabiki

0|0
    0|0
  • Allah bilir onu

0|0
    0|0
  • Yok aynı olmaz

0|0
    0|0
  • aynı değildir, olamaz da zaten. açık giyinen daha çok günaha girer.

1|0
    0|0
  • Eskisehir linmisin sen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece basi acik olana bir gunah, asiri acik olana 10 gunah dekolte giyinene 100 gunah... Her biri 10 kat artiyor.

0|0
    0|0
  • Değildir.

0|0
    0|0
  • Tabi ki degildir

0|0
    0|0
  • Farklidir canim birisi sadece basini actigi icin yanacak digeri hem basini hemde dekolte giydigi icin yanacak

0|1
    0|0
  • sanmiyorum sonucta tam tesettürlü bir bayanin birde dar giyinip ama kapali bir bayanin da ayni sevabi aldigni düsünmüyorum aciklarda da öyledir

0|2
    0|0
Yükleniyor...