Tesettürü Aşkla taşıyan kardeşlerimiz kalmadı mı bu devirde :) ? tesettüre bakış açınız nedir efendim?

Tesettürü Aşkla taşıyan kardeşlerimiz kalmadı mı bu devirde :) ? tesettüre bakış açınız nedir efendim? Tesettürü Aşkla taşıyan kardeşlerimiz kalmadı mı bu devirde :) ? tesettüre bakış açınız nedir efendim ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben tesetturluyum ama etek giymiyorum psntolon giyiyorum kolumu bogaximi fslsn hic sekilde acmam acik gezmem insallah uzun etekler feracelerde guyerim :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevdiğim kız bir zamanlar baş örtülüydü ama neden vazgeçti örtüden anlamadım

0|0
    0|0
  • Insanlari boyle yaparak dinden sogutmayi birakin. Tesetturu askla tasiyandan sanane... Allah'in emri uzerine tesetturlu olan bir kiz zaten sana gelip burdayim demez. Tesetture bakis acip cok saglamdir, ve tesettur'un sadece kadinin vucudunu erkeginde gozunu kapatmakdan ibaret gormuyorum.

0|0
    0|0
    • Ben burada soru sordum diye kimse dinden soğuma. O soğuduğunu söyleyenler dini sevmeyen düşmanlardır efendim geçelim onu.

• Bak kardesim herkese efendim diyip durma bence... ben ne efendiyim nede senin efendinim. Bence bu cok samiyetsizce soylenmis birsey. Ben dinimi Allah cok sukur seviyorum kimseye dusmanda degilim ama insanlara tesetturu askla tasiyan kalmamis mi bu devirde demen sacma. Gorudugun gibi eger birilieri gosteris icin "tesseture" girince ne duruma dusuyorlar ozaman duzgunce ve olmasi gerektigi gibi tesetture giren bir insan niye bunu soyleme geregi duysun icin o zaten Allah in rizasi icin yapiyor. Insanlarim bakis acisi sormalarina bkrsey demiyorum zaten herkes gorusu farkli kimileri testture karsi Allah a inanmiya bilir ama eger biz tesetturu boyle gosterislik durumuna cekersek is kotuye gider insanlar bu yuzden tesseturden soguyor cunki inanan musluman daha duzgunce tesetture girmeyip sonra dindarim rolu kesmeye calisiyor. Oysa iman gizli olmasi gereken birsey.

• İman gizli tesettür ortada kardeşim ne diyeceğimi sana soracak değilim hayırlı günler inşallah

Yükleniyor...