Türk erkeği neden yabancı kızla evlenmez?

Hep överler sürekli ama sürekli. Türkiyedeki kızları hep yererler ama bizim onlara güzel gorunmek gibi bir zorunlulugumuz yok bilidigim kadarıyla. Kimseye güzel görünmek zorunda olmadıgım halde bizleri neden elestirirler? Ben bir Türk erkeğine güzel zorunda mıyım?
Peki neden yabancılarla evlenmezler?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evlenen çok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yabancılarda kollarını açmış Türk erkeklerini beklemiyorlar çünkü. Bakma öyle alayının yabancı hayranlığına, lafta sadece onlar çoğunun yabancı dili bile yok kızın yanında gidince "are you cola" diye kalıyorlar. Öyleleri kedinin ciğere baktığı gibi uzaktan bakıp bakıp iç geçirir ancak

1|0
    0|0
  • Ben yabancı kızları övmüyorum benim gibi tipsizi ne yapsın onlar ya evlenmekten vazgeçtim ne türkle ne de yabancıyla

0|0
    0|0
  • Müslüman olmadıkları için evlenmez ama benim için kızın dini fark etmez, insan olsun da.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen kimseyi eleştirmem. Ama sorunun cevabını tahmin edebiliyorum.
    Bu arada evlenenler de var o ayrı konu. İstisna oluyor sanırsam.
    Gelelim cevaba kim yabancı dil öğrenecek, sonra aile-din-örf-adet mevzuları falan kim uğraşacak kafasından herhalde. Artık erkek/kadın insanlar evleneceği, seveceği, sevdiği insan için çaba göstermenin, mücadele etmenin, bir şeyleri başarmanın değerini bilmiyorlar. Haliyle üşengeçlik ve tembellikle ilgili her maddeyi buraya sebep olarak yazabiliriz.

0|0
    0|0
  • Olgun ve zeki bir erkek yabancıları tercih eder şüphesiz.

0|0
    0|0
  • Eğlenmek için takılırlar sadece efendim.

0|0
    0|0
  • Yabancıyla evlenir sorun olmaz. İnsan olsun da tek

0|0
    0|0
  • gelenek görenek kültür farkı çok olur. ama yineede bir düşünmek lazım :)))

0|0
    0|0
  • ne alakası var rusca bilsem affetmem :D

0|0
    0|0
  • Bence din ve güvensizlik

0|0
    0|0
  • Kültür farkı din farkı yemek farkı =) yetiştiriliş farkı
    yani insan kendisine yakin olanı seçer genelde ki buna normaldir nedersin evlenmeden önce ortak noktaları ararsın nekadar çok okadar hayırlı b

0|0
    0|0
  • çünkü türk kızları daha şefkatli benim bir akrabam rus bir kızla evlendi adam kölesi oldu resmen tasma takıp evin içinde dolaştırıyor vede dövüyor :(

0|0
    0|0
  • babalarına gavurla evlenecekleri söylesınler sıkıyorsa oklavayla dayak yerler

0|0
    0|0
  • Nerede evlenirim :)

0|0
    0|0
  • yabancıya hayranlıkduyar ister ama çevre baskısından dolayı evlenemez

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Çünkü bakış açimiz k kadar

0|0
    0|0
  • yabancı bir kız olsam bu asırı baskıcı toplumdan biriyle evlenmezdim

0|0
    0|0
  • Ellerine fırsat geçmiyordur😂😂

0|0
    0|0
  • Niye evlensin evlenmesin zaten 😄

0|0