Sohbet hatları hakkinda ne biliyorsunuz?

Sohbet hattina basvurmak istiyorum. Aranizda calisan bilen varmi?

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• onlara para veren aptal var mı hala

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hlcble şey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• tecrube lazım ona once :D bılgılı olmalısın konusmasını bılmelısın öyle her onune gelenı alıp o maası vermıyolar :D

0|0
    0|0
  • hicbise bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Tele kız olma akıllı Ve mantıklı hareket et bir eş bul gerek burdan saban dan gerek Se oldugun şehirden. Yazık erme kendini ?

0|0
    0|0
  • bu konudakı guvenılır ajansları araştırıp bılgı edınmenı önerırım, ıcıne sınen bır yer bulamazsan, kendıne blog kurup ordan baglantılar kurabılırsın, anladıgım kadarıyla paraya ıhtıyacn var

0|0
    0|0
    • Fazlasiyla

• anladıgım dedıgım gıbı ajansları araştırmanı tavsıye ederım benım bıldıgım yok acıkcası, ama kendıne bır tumblr da blog acabılırsın ya da skypede sana kalmıs goruntulu ya da seslı sohbet yapabılırsın, telden de olur, sosyal paylaşım sıtelerınden ve arkadaşlık sıtelerıne uye olursan zaman ordan ulaşırlar, dıkkatlı olmanı tavsıye ederım o. c cok fazla memlekette, en yakın zamanda da maddı durumun duzelır umarım

• bir denemek lazım önce hazır mısın yoksa değil misin

0|0
    0|0
  • Ses tonun diksiyonun önemli

0|0
    0|0
  • Yani ergenlik zamanlarında aramışlığım oldu etkili konuşma önemli ama çalışma şartları ne bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Öyle bir hat mı var ilkkez duyuyorum nasıl bişey

0|0
    0|0
  • Saati kaç lira ise peşin olarak göndereyim cebine. Hadi er meydanı gel :)

0|0
    0|0
  • Benle yapsana

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım çalışıyor yardımcı olurum :)

0|0
    0|0
  • onlar var mı hala ya

0|0
    0|0
  • Ben 😉

0|0
    0|0
    • Evett dinliyorumm?

• Yok ben aranan olucam yani operatormu diyolar oo

• Bayanlar da genelde cinsellik için arıyo karşı taraf Ada'm arıcak boşalmasına yardımcı olucan 😉

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...