Çok buyuk gunah işledim allahim afetsin😢😢?

Ben burda kizlar soruyorda bir soru açmiştim aile problemi sonra burdan bir erkek dedi benimde böyle problemlerim var özelden yaziştik anlati şakalaştik sonra hatirladim koandan başka kimseyle karşi cins şakalaşip sohpet edemezsin😢😢😢 ben ne yapicam şimdi allah beni affeder mi istemeden sohpet etim çok buyuk gunah gelecekteki kocama ihanet mi etmiş oldum? Allah bemi afeder mi? Ne olur yardim edin gerçekten?

1|2
15|35

En İyi Erkek Görüşü

• Ohooo bacim sen cok yanlis yoldasin... bu kadar ince bu kadar detayli ve gelecege yonelik dusunerek yaparsak her hareketimizi o zaman hicbisey yapamayiz bu mantikla senin bu sitede yazi yazman da cehenneme gitmeni gerektirir o zaman... daha kimbilir neler daha cikar detayli dusunsen cehenneme gitmen icin ne sebepler cikar... birakin boyle sacma sapan dusunceleri yok cennete mi gidicem yok cehenneme mi gidicem cok sacma abi birakin bunlarida su ana odaklanin bu dunyayi bir yasayin bakalim hele... obur dunyaya ve kuran a cok inaniyorsunuz ama ya obur dunya yoksa ya kuran araplarin uydurmasiysa... bu ihtimal de var %1 de olsa... senin gibi bagnazlar yuzunden uke bu hallerde senin gibi cogunluk gozu kapali akp ye oy atiyor iste ulkeyi ne hale getirdiniz... cehennemlerde yanarsiniz insallah :D

1|0
    0|0
    • Tabikide araplarin uydurmasi değil diyosun ya yuzde 1 % bile olsa aynen ben o yuzden emin olmadan yapmadim emin oldum ve şu an 100% allahin varliğini bidiğim için işimi şansa birakmiyorum tabikı hhh 😊 tebessum

En İyi Kız Görüşü

• Kocan var mi halihazirda?

0|0
    0|0
    • Hayir talip bile yok ama kaderde var

• Evet

• @Dizo_42 hayir haşa allaha iftira ne demek hadime değil kimsenin hadi değil kadermi kendim yazmam hurafe hepsi

Erkekler Ne Diyor 34

• Cehennemde grsrz knk

1|0
    0|0
  • Hahaha yok yok ben daha fazla dayanamıycam bu işkenceye, ben çıkıyorum.

1|3
    0|0
  • Çok büyük günah isledin. Nasip boyle birşey yaparsin! Ebediyen cehennem de yanacan cehenneme kütük olucan. Nasip aldatirsin gelecekteki kocani. cocuklarin bile var senin

0|0
    0|0
    • Dalga geçme cehenne girebikirim hiç komik değil kaderimde var o adam ya benden sorarsa ne dicem evet çuçuklarima ne dicem? Eğer olursa ınshallah

• Tövbe kimin yuzunden etim kufur off allah bildiğ gibi yapsin seni tamam mi temiz aile kizi benim ailem olduğunu kim dedi ha!

• He ya he he. :) valla param yok olsa seni psikologa gönderirdim:)

• A büyük yazık ya. saygi az. ne dersenız deyın bir makama birşey yazınca büyük harflere dikkat sizi yaratana dikkat yok.

0|0
    0|0
  • İstemeden mi sohbet ettin. Kusura bakma o sana mesaj attı sen ona cevap verdın kafana silah mı dayadılar. Ne alaka istemeden. Bal gibi isteyerek oldu bu şimdi. Bir daha tekrarlama yeter

0|0
    0|0
  • Bu kafaya nasıl ulaşıyoruz

0|2
    0|0
  • Tövbe et, samimi ol inş. o zaman neden affedilmeyesin ki. Tövbenin arkasında durmak mesele.

1|0
    0|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
  • Ateistin eseg saka yapip yorumlara gulme way way way :)

0|0
    0|0
  • ne saçmalıyon

1|0
    0|0
  • Cayır cayır yanıp gtünü yirtacagın günler yakindir.

0|0
    0|0
  • Olan olmuş mübarek tevbe kapısı hep açık

1|0
    0|0
  • İhanet

0|0
    0|0
    • Hangi film knk😂😂😂😂😂😂

• Bir ergen veletin hikayesi başrolünü gizli kullanıcı oynuyor 😀 velet ayık kafayla bakmak lazımdı

• Bu dibdar kafalar hep böyle yap yap tövbe:) konusmussun lan sevişmedin ya :)

0|0
    0|0
    • Konuştuk ama gunah karşi cins ne yaptim ben ya off allah belami versin şimdide isyan etim!

• Bırak bu kafayı ne olursun karsı cınste ne olmuş erkekleri penis olarak görmekten bir vazgecin

• Ya nasıl bir trolsün :D

0|0
    0|0
  • Kendini üzme senn nerde ne yapacagını çok iyi biliyorsun dur senin yerin de kim olsa yapardı

1|0
    0|0
  • Tövbe istifra et

0|0
    0|0
  • Suss kafir !! seni gidi günahkarr zalimmmm gafilll cayır cayır yanacaksınn

0|0
    0|0
    • Sjsjsjsj şaka misin abi sen😂😂😂😂😂 munafik ne ya tamam gunahkarizda instagram @gunahkarkullar takip et😂

• zaten takip etmeyecektim ki hahahdffgh :D

• 😒 😒😒😒

• konu neydi

0|0
    0|0
  • Ajsjsjksjs trol

0|0
    0|0
  • Seni affetmem

0|0
    0|0
  • Allah affetsin

1|0
    0|0
  • Manyakmisin kardes. Troll falanmisin yoksa ciddimisin

0|0
    0|0
    • Ciddiyim walla çok buyuk vebal var gibi hisediyorum allah belami versin ağlicam şimdi

• Ee bunda birsey yokki? Kac yasindasin tripkolige bagliyorsun böyle. Cocukmusun. En fazla yazi yazar cevap atmaz engellersin numara vermenn ne gunahi olur.

• 😁 saol

• 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • öffffffffff

0|0
    0|0
  • sen şakamısın ya..

0|0
    0|0
  • Sabah sabah güldürdün...

0|0
    0|0
  • Allah affeder herşeyi şirk hariç birdaha yapma
    trolsen allah belanı verir

0|0
    0|0
    • Walla troll değil sanal seks felan yapmadik sadece sohpet etik gunaydin felan bide allah butun gunahlari affeder şirki bile sen umudunu kaybetöe yeter😊

• tamam reis sen birdaha yapma

• Yok yaprağın kafası

0|0
    0|0
  • :)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 14

• sohbet et ama karşı tarafa kendini kullandırtmadan yap bunu. ona istediğini verme. bu sitedeki erkeklerin çoğu kullanma peşinde kimi düşürürsem kar diyolar. ve en kötüsü de bu sitedeki bir çok 18-24 arası yazan kızların daha çocuk yaşta olmaları. ki eminim benim anladığım kadarıyla o pislikler de o kız çocukların yaşlarının küçük olduğunu biliyorlardır. ve onları kullanmaya çalışıyorlardır. bunlardan olmamaya çalış yeter.

0|0
    0|0
  • Sohbete 'sohpet' demeyi acilen bırakmalısın.

1|1
    0|0
  • Pişman olduysan tabi affeder ^^

0|0
    0|0
  • Gelecekteki kocan mi? Lanetlenmissin kizim sen kocayi filan unut😊😊

0|0
    0|0
  • Belkide evlenmezsin bir de bu açıdan bak

0|0
    0|0
    • Ya evlenirsem bide bu açidan bak?

• Evet hatce o yuzden onu bulup varman lazım gocan olmali

0|0
    0|0
  • Şaka mısın?

0|0
    0|0
  • sen bunu dert ediyorsun
    Sanaldan seks yapanlar falan atsın o zaman kendini balkondan aşağı

0|0
    0|0
  • Arkadasca olmus onemi yok uzulme🙌

0|0
    0|0
    • Hayir sadece konuştuk sonra tel numarasini verdi benimkini stedi vermedim hakini helal etmedi

• Haram edebilecegi bir hakki var mi?

• Sohpet haki?

• Ne affetmesi cayır cayır yanacan

0|0
    0|0
  • Affeder affeder rahat ol 😄😄

0|0
    0|0
  • ay nolucak be

0|0
    0|0
    • haklısın reis bişi olmaz ilerde kocanda sana yapar olur biter

• @Dizo_42 biliyorum onun Kur'an ayetini olmadığını çok biliyorsun anladık sus artık

• tamam kardeşim

• Dalgacı mahmut bunun neyine gülüyosun ki ne saçma bir trol be😂

0|0
    0|0
  • Bir daha yapma

0|0
    0|0
    • Tamam

• Inshallah allah bizi koruyor

• Insaallah

Yükleniyor...