Karakter nedir?

Karakter nedir sizce bir anlatır mısınız herkesin ağzında bir karakterdir gidiyorda siz ne kadar karakterlisiniz birde

Güncellemeler:
Belli ki soruyu yanlış anladiniz ben şahit olduğum için soruyorum dünyanın en temiz en karakterli adamına arkadaşıma çok karaktersizsin diye hakaret eden kız gördüm o yüzden merak ettim bu karakter denilen öğenin evrensel tanımı haricinde birde öznel kişiye göre değişen bir tanımlaması mi var

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Sorduğuna yani BİLMEDİĞİNE göre demekki sende yok
    AUUUUUUAUUUUUUUUU thug life lütfen gözlük sigara ve cap'imi verin hadi.

0|1
    0|0
    • Sende de olmayan birşey olduğu kanıtladın

• sana sarkmıyorum lafın gelişi o yavrum gül diye söylenmiş bir cümle ben zorlasam kızım olamazsın yas daha 28 artı hac bana ters işler inançlı biri değilim bil isterim

• yavrumu gül diye söylemil vay be ne kadar komik biri aynen güldük ama karaktersizliğine zaaaaa :ASF:ASF Ben zaten alaya aldım hac mac derken işte yaş geçince trollüde bilmiyor insan uzatma karaktersiz senin kızın olmayı isteyende kim

En İyi Erkek Görüşü

• erkegin irispisi senmisin yoksa ck tehlikelisin dostum azicik frene bas.

0|0
    0|0
    • Kardeş soruyu yanlış anladın ben şahit olduğum için soruyorum dünyanın en temiz en karakterli adamına arkadaşıma çok karaktersizsin diye hakaret eden bir kız gördüm o yüzden merak ettim bu karakter denilen öğenin evrensel tanımı haricinde birde öznel kişiye göre değişen bir tanımlaması mi var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Mizaç

0|0
    0|0
  • Kraker mi dedin 😄

0|0
    0|0
  • Dogustan sahip olunan bir sey sonradan ogretilemz Herkese de nasip olmaz.

0|0
    0|0
  • bende 9 tane olan şeydir

0|0
    0|0
Yükleniyor...