Bu üniversiteli kızların derdi ne? Detay?

Üniversitedeyken canım cicim işleri düştükleri zaman çok güzel konuşuyorlar tatile girdik biriside arayıp sormadı nasılsın diye , ben de aramıyorum sizce doğrumu yapıyorum?

• Doğru yapıyorsun sen de arama çıkarcılar...
    79% (22)85% (17)81% (39)Oy Ver
  • Kızlar öyledir sen ara sor Not: bıktım ama
    21% (6)15% (3)19% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Ee arayip durucaklar mi

0|1
    0|0
    • Hayır da insan bir mesaj atar...

• Ben insanlara çok güveniyorum nedense ondan sonra niye aramadı o kadar konuşmuştuk , niye sormadı niye selam vermedi... herhalde karşımdaki kişiye çok değer veriyorum

• Ogrenirsin zamanla deger vermemeyi

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim aynı sorun bendede var uni zamanı her akşam gel çıkalım gel şuraya gidelim her aksam mesaj laşmalar filan hafta sonu olunca atıyorum akraba ziyaretine gidiyorum hemen mesaj lar nerdesin özledik seni filan Şubat tatili bayram tatili yaz tatili hiç mesaj yok bayram mesaj ı bile atmadı kimse

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çünkğ hepsi seni kullandı.

0|1
    0|0
    • Patavatsız o birden mi söylenir aten canım sıkılıyor :)

• Ne biliyim ünivde değilim henüz :SS:S:S

0|1
    0|0
  • Sen adım at bir kez.. Ben geldiğimden beri hepsini iki kez aradım... Sıra onlarda aramazlarsa koparirim...

0|1
    0|0
    • Sen 2 kez aramışsın ben3-4 kez mesaj attım bıktım dağğ yeter

• İyim sen nasılsın görüşürüz , hayır konuşmak istemiyorsanız belli edin , not istemeye gelince istiyorlar ama...

• sen ara sor

0|0
    0|0
    • Sıkıldım nazlarını çekmekten

• Sanki bir onlar var ünide

• Kusura bakma ama erkek olan sensin sen mesaj atıver hem samimi bulmuyorlardır seni Allah Allah

0|0
    0|0
    • Erkek olan benim diye her zaman ben mi arayacağım erkek düşmanlığı yapma sonrada kadınlar erkekler hani eşitti , onlar beni samimi bulmuyorlarsa ben onları hiç samimi bulmuyorum 3 kuruşluk arkadaşlıklarınada hiç ihtiyacım yok

• Sen de düzgün cevap vermesini bilmiyorsan vermeyeceksin

• Yav he

Erkekler Ne Diyor 5

• kullanmayı severler

0|2
    0|0
  • Sende onları kullanacaktın. Canım, cicim aylarında. Sende onlara bira, vodka yapacaktın.

0|1
    0|0
    • Ben insanları kullanmayı sevmiyorum o onların tercihi... kendileri bilir

• Aynen sağlık olsun. Ama yine de beddua verir gibi söylemeyelim onlara hep iyi insanlar denk gelsin de adamlık öğrensinler :)

• Dostum etme bulma dünyası kötü bir insana allah inşallah karşısına iyi insan çıkarsın demek iyi insana zarar verir. Herkes ettiğini bulur. Ben bugün 30-40 sevgili yapıpta sonra evleneceğim kadının ilk sevgilisi olayım dersem saçma olur :)

• kızlar bile A demiş 😁

0|1
    0|0
  • Ne sandın ama sende kullanmayı bileceksin yoksa yok öyle 3 kuruşa 5 köfte

0|1
    0|0
    • nasıl yani?

• Evi temizlet yemek yaptır karnını doyur sonra ruhunu doyur

• en sondaki olmadı asla bir kızı çıkarlarım için kullanmam en fazla olmadı kendimi kullandırtmam biz böyle gördük herkesin annesi bacısı var herkesin ona göre yorum yapması lazım iyi geceler teşekkürler yorumların için

• Doğru yapıyorsun sen de arama çıkarcılar...

0|2
    0|0
Yükleniyor...