Neden dövmeli ve piercingli kızlara ve erkeklere farklı gözle kötü gözle bakılıyor?

Özellikle kızlar bu konuda çok kötüleniyor aşağılanıyor kötü damgası yiyor... Erkeklerde laf atılıyor taciz ediliyor karakterlerine sövülüyor... Nedir yani alıp verilemeyen insanların hayatına dışarıdan müdahale etme arzusu? İçinde kalmışlık hissi mi yoksa kıskançlık fesatlık hissi falan mı? Sizce nedir sorun ve nedir böyle insanlara bakış açınız?

• Kıskançlık >_>
    15% (35)13% (12)15% (47)Oy Ver
  • İçinde Kalmışlık Hissi >_>
    20% (46)16% (15)19% (61)Oy Ver
  • Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz !!!
    65% (151)71% (64)66% (215)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
sokak hayvanları için farkındalık bence'me buradan bakabilirsiniz.
www.kizlarsoruyor.com/.../a68632-sokak-hayvanlarini-unutmayin-onlar-da-bir-can

0|0
75|36

En İyi Kız Görüşü

• Kötü gözle bakmaktan ziyade beğenilmemeleri benim yorumum sevgili Soulempat.
    Ponçik bedenlerine yapılan koskocaman dövmeler.
    Deldirebilecekleri her yerleri hiç önemsemeden deldirmek. Sen kadınsın biraz sade olmalısın. Ülkem sadeliği sever benim. Kıskançlık içinde kalmışlık değildir nedeni durumun.

2|4
    1|1
    • beğenmemeleri rahatız etmeleri anlamına gelmiyor sevgili sanaat :)

• ülkemiz sadeliği mi sever sen nerede yaşıyorsun?

• ''İnsanların göz zevklerini bozmaya da gerek yok sevgili soran.''

Türbanda benim göz zevkimi bozuyor. Çabuk çıkarsınlar onları!

En İyi Erkek Görüşü

• ya milletimiz daha cahil bu tarz şeylere iyi gözle bakmıyorlar biraz yavaş gelişen bir ülkeyiz zaten bide ülkenin eğitim durumunu düşüren şeyler var neyse siyasete girmicem kısaca cahillikten

3|4
    2|0

Kızlar Ne Diyor 74

• Uff cidden yollu gözüyle bakıp 'yapma kızım, etme kızım, çok günah' diyorlar. Ben de her koyun kendi bacağından asılır be teyze diyip devam ediyorum:D Kendileri yaptıramayınca içlerinde kalmış diye düşünüyorum.🙈
    İnsanların düşünceleri umrumda değil yaptırmaya devam edeceğim ^^

2|1
    2|0
  • Yaaa erkeklere gore bayan eger acik giyinirse veya vucudunda dovme vs. Varsa o direk affedersiniz yollu oluyor...

2|1
    2|0
  • Ya ben tesettürlü biriyim fakat çok yakın arkadaşlarımın neredeyse hepsi piercingli, dövmeli, rengarenk saçlı vs. (Doğrusu kimse görmesede benim saçımda mor 😂 ) ve hiç birini yadırgamam. Ne onlar benim örtüme karışır ne ben onların tarzlarına. Sadece çok fazla yer kaplayan dövmeleri sevmiyorum o da zevk meselesi sadece. Bende de dövme var yine kimse görmesede 😂

1|1
    0|0
  • Dış görünüşe göre yargılamak insanlarda alışkanlık haline gelmiş.
    Tamam dövmenin dini boyutu var. İnsanlar inançları gereği bunu yadırgayabilir belki. Ama dövmesi ve piercingi var diye bir kıza "yollu" damgası yapıştırmak neyin kafası?

1|1
    1|0
  • bir dönem marjinal bir tarzım vardı şehre göre bakislar degisiyor. Yasasin büyük şehir. Yine de yaslilar genclerden normal karşılıyor bunu anlayamiyorum hayir internette de mi gormedin böyle bir tip neyime bakiyorsun amcalar teyzeler bile daha normal karsiliyorken sen neyin tribindesin

0|1
    0|0
  • c dedm

2|1
    0|0
  • Abart. Hadi eskiden neyse de şimdi öylelerinin çok olduğunu sanmıyorum.
    Açıkçası beni ilgilendirmez kim naparsa yapsın. Zaten böyle şeylerden dolayı kimseye kötü bakmam. Kötü laf edip kötü biri diye düşünmem.

0|1
    0|0
  • Dövme de piercing te mevcut. Dış görünüşle yargılamak çok kolay çünkü. Şahsen beni ilk gören bayanlar bile önce hiç sevmediklerini solerler muhabbet ettikçe başta öyle düşündükleri için özür dilerler. Herkeste vardır azıcık bu önemli olan bir şans vermek =)

0|1
    0|0
  • Ben kotu gozle bakmiyorum. Cunku bende de var hem piercing hemde dovme.

0|1
    0|0
  • Yobazlar cunku. Yapamadiklarini baskalarinda gorunce kiskaniyorlar.

3|1
    2|2
  • kötü gözle bakmıyorum ama sevmiyorum
    bunlar hangi kafayı yaşıyor diyorum özellikle çok dövmesi olanlar ve piercingi abartanlar

0|1
    0|0
  • Bende bir çok piercing kullandım. O Zaman'lar soytarı derlerdi dikkat çekme çabası derlerdi şimdi çıkardım saygılı terbiyeli kız diyorlar. Oysa ben hep aynıydım.

0|1
    0|0
  • Dovmeyi gercekten neden yaptigini bilen biri baskasinin ne dusundugunu ya da ne yorumlayacagini onemsemez. Ben ucuncu dovmemi yaptiracagim bu sefer daha buyuk istiyorum cevredekiler hemen yine basladilar. Ama umrumda bile degiller cogu dovmeyi zarif dursun diye yapiyor ya da oyle istiyor. Ama dovme yaptiran kisi bunu cok farkli goruyor.

0|1
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz

0|1
    0|0
  • He ya bir sokaga cikiyoruz biz sikicek gibi bakiyorlar dhzvzvz

2|1
    2|1
  • İlgilenmiyorum acikcasi

0|1
    0|0
  • Milletin saçma sapan tabuları.. Ve bir çoğu bu tabular altında sıkıştığından kıskanıyor.. Benim yok düşünmüyorum da ama kimsenin dövmeli veya piercingli insanlara anormalmiş ya da kötü birşey yapıyormuş gibi ayıplamalarını hoş görmüyorum. Herkes kendine baksın. Ha senin işine gelmez arkadaşlık yapma veya arkadaş olma ne bileyim insanların pislik tiniyetlerini çözemiyorum ki.

0|1
    0|0
  • Ben bayılıyorum piercingli ve dövmeli kızlara ve erkeklere. Özgür olduklarını gösteriyorlar ve bunu çok seviyorum :) Özellikle dövme olayı daha da etkiler beni.

0|1
    0|0
  • Kıskançlık

0|1
    2|0
  • Kesinlikle kendileri yapamıyorle diye içlerinde bir imrenme oluyor. Ailelerinizin vermez ya da özgüven sorunu oluyor.

0|1
    0|0
  • Kıskançlık olduğunu sanmıyorum

1|1
    0|0
  • Dindar ve yobaz olanlar.

0|1
    1|0
    • yobazlıkta. dindarlıkla pek alakası yok bence.

• @Diyorummki sakin ol şampiyon. gorus belirtti sadece. tartışma çıkartma.

• Bu tür iftiralarını kendine saklasın

• En iğrenç insan grubu. Küçük bir dövme yaptırıldığında Kaş'ını dudağını deldirdiğini yollu lakabını takma

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum Türk insanı biraz geri kafalı diyeceğim yine. bir insanı tanımadan etmeden yargılamak kimseye yakışmıyor.

• Bilmiyorum ülkemizin insanları günümüze ayak uydurabilirlerse eğer herşey güzel olacak gibi ama imkansıza da benziyor.

• aynen pek imkanı yok gibi :/ bari ses etmeseler onada rağzıyız artık

• O kadar yalancı insanlar ki 'Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz' diyenler yüzde 64. Komik olmayın çoğunuz karışıyorsunuz biliyoruz

0|1
    0|0
  • Kimseye kötü gözle bakmam isteyen istediğini yaptırır beni bağlamaz

0|1
    0|0
  • Omzunda dövme olan erkekleri oldukça çekici buluyorum. Ama kızların her yerinde olunca hoş görünmüyor

0|1
    0|0
  • Kötü gözle bakmam ama tercih te etmem

1|1
    0|0
  • Farklı olan dislanir

0|1
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz.

0|1
    0|0
  • bir psikolojik araştırmaya göre piercing ve dövme yaptıran insanların ciddi sorunları varmışmış da bilmemne cidden saçma kimse kimsenin hayatına karışmamalı

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    44

Erkekler Ne Diyor 35

• Dövme yaptıran arkadaşlarım var
    Şimdi milletin kötü gözle bakma olayı cenabet gezme olayı abdest alamama derinin su geçirmeme rivayetinden kaynaklı

0|1
    0|0
  • Dövmeyi ve pearcing i takarak güzel olduğunu düşünen insanlar genelde saplama ve beyinsiz mahlukatlar oldukları için.

0|0
    0|1
  • Kıskançlık

0|1
    0|0
  • Peircing ve dövme serseri it kopuk tayfasının belirtisi kabul edildiği için. Filmlerin etkisi hep. Nerede yakuza var , çete savaşcısı var dövmeli piercingli millet eşkiya sanıyor öylelerini. Bende pek hoşlanmam ama kişinin karakterinide belirleyen şeyler değil neticede

0|1
    0|0
  • İnsanların beğenme zevkleri farklıdır

1|1
    0|0
  • Kötü gözle baktığımızı da kim söyledi?

1|1
    0|0
    • senin öyle olup olmadığını bilmiyorum. ama diğer insanların yaptıklarından dolayı sordum bunu.

• Acayip gözüküyorlar kıskanma ne alaka :D :D

0|1
    0|0
  • Allah'in bize emanet ettigi bedenleri degistirmek bizim haddimiz mi? Bakim ayri, degistirmek ayri. simdi bosuna polemige girmek isteyenler cevap yazmasin. Hem tanidigim bir çok dövme yaptiran, keske yaptirmasaydim dediler.
    Yaptirmayin, o güzel bedenlerinizi mahvetmeyin

0|1
    0|0
  • zaten şöyle bir baktığımızda ülkece farklı bakıyorlar herşeye xd yeniliklere kapallar, eskileri daha çok arıyorlar xd öyle garip bir topluma sahibiz biz. millet kendini geliştirir, sektör sektör seviye atlar exp kasıp level geçer. biz hala o eski bayramlar xd ulan ne bayramı millet ay'a çıkıyor, kendi arabasını üretiyor. size kalsa fayton yapacaanız XD yani zor bu ülke ya valla xd ziktirip gitmek gerek başka ülkeye, en azından bir cumshot, bir doggy, falan 50-100 euro xd

0|1
    0|0
  • bir gün küpe takıyorum diye laf atan bir çomara "istersen sana da takarım ama kulağına değil" dedim ondan sonra haber alamadık kendisinden

0|1
    0|0
  • Ben bakmam saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Cahil bir toplumdan fazlasını bekleyemezsin.

0|1
    0|0
  • Kötü gözle bakmıyorum kimseye. Ha ben yaptırır mıyım, yaptırmam.

0|1
    0|0
  • Ya piercing dövme yaptıran hanıefendiler psikolojik olarak İSTİSNASIZ toleranslı hafif şulh oluyor ortalamaya göre. O nedenle mesafeliyim.

1|1
    0|0
  • C dedim

0|1
    0|0
  • Ben beğenerek bakıyorum ve dövmeliyim, küpem var. Sonuçta hayat benim, kimse karışamaz.

0|1
    0|0
  • Özellikle teyzeler. Önce dövmeye bakıp sonra yüzüme öyle bir kinle bakıyolar ki anlatamam.

0|1
    0|0
  • Cahillik işte

0|1
    0|0
  • Çok çirkin görünüyor çünki

0|1
    0|0
  • C der geçerim

0|1
    0|0
  • seçenek yoktu. toplumsal normlar işte

0|1
    0|0
  • burası türkiye belki ondandır kötü gözle bakılması

0|1
    0|0
  • Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz !!!

0|1
    0|0
  • hurdacılara yük oluyorlar

0|0
    0|1
  • Sevmiyorm asiri iticiler

0|1
    0|0
  • C diyorum.

0|1
    0|0
  • cehalet'den

0|1
    0|0
  • C dedim.

0|1
    0|0
  • yobazlıklA NE alakası var sen elin covurun yaptıkların örnek alıyorsun da onun icin

0|1
    0|0
  • çekememezlik...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...