Zina haram olmasa yinede evlenir miydiniz?

Müslüman olanlar cevaplasın lütfen. Zina haram olmasa gene de evlenmek ister miydiniz?

0|0
17|18

En İyi Kız Görüşü

• Evet yani sonuçta aile kurmak guzel birsey

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenirim. Soyumuzu ilerletmek için evlenirim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Evlenirdim

0|1
    0|0
  • evlenmem

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Hayr

0|1
    0|0
  • Hiçbir şekilde evlenmem

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Evet evlenirdim çünkü maneviyat herşeyden önemli bence.

0|0
    0|0
    • Doğuştan iki kolu olmayan biriyle evlenirmisin

• Sen hayeller aleminde yaşıyon bence

• Olabilir ama hayaller gercekleştirilmek içindir bence.

• evlilik düşünmüyorum ki

1|1
    0|0
  • Evlenirdim.

0|1
    0|0
  • Bence zina serbest olsaydı evlilik diye bir kavram şuanda olmazdı

0|1
    0|0
  • hayır bence bu yuzden haram zaten çocukların babası var en azından

0|0
    0|0
  • Tabii ki evlenirdim. Sevince sevdiginle bir omur guzel 😊

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evlenirdim. Benim için cinsel ihtiyaç sevgi için, sevgi üzerine.. Diğer önemli şey ise evlilik. Bir güven, bir dayanak. Yaşadığın eşsiz duyguya bir adlandırma. Göğüs Kabara Kabara benim diyebilme.. soran kişi eğer bu soruyu merak ettiği için değilde düşüncesi haram olduğu iÇin evleniyorsa tek eşlilik ona göre değil derim.

0|1
    0|0
    • Tek eşlilik derken

• Bana göresi mi var sence? Dini hükümlülük. Ne yazıyorda odur. Bana göresi sana göresi yoktur bunun.

• Tek eşlilik bana göre değil derken ne demek istedin yani ben evlensemde yine zinamı yaparım

• Aslinda düşününce olabilir diyor insan çünkü evlilik insanlari mecbur kılıyor birbirine.. Birbirini seven iki insan hic bir mecburiyet olmadan hayatlarinin sonuna kadar beraber yasadiklarinda daha mutlu olurlar tabi sadakat icindee

0|1
    0|0
  • Elalem denilen bir din var o bütün dinlerin ötesinde birşey. Ayrıca evlılıge seks gözüyle bakmayın evlılık aıle kavramıdır Kimliktir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• evlenirdim

ya da zina serbest olduğu için evlilik diye bir kelime hiç olmasaydı

aşık olduğum kadınla ölene dek aynı evde yaşamamın adı evlilik olurdu :D

0|1
    0|0
  • Hırsızlıkta günah ve haram hala hırsızlıktan vazgeçiyor mu bazıları zina haram olsa ne olur olmasa ne olur çok fark etmiyor yapmak istedikten sonra insan helale harama bakmıyor açıkçası...

Evlenme konusuna gelelim sadece seks için evlenmiyor sanırım insanlar o bakımdan çok değişen bir şey yok daha evlenmeme çok var rahat takılıyorum diyelim zina haram olmasa da olsa da benim için değişen bir şey yok her gün biriyle yatıp kalkan kişiler düşünsün diyeceğim ama onlarda umursamıyor..

0|0
    0|0
  • Evlilik sadece seks yapmaktan ibaret olmadığı için evet evlenirdim.

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • zina haram ama yinede evlenemiyoruz. neden? çünkü ülkemiz kızı hep trip hep red ediyor. evlenen nasıl evleniyor bilemiyorum mk. ya herkes üçkağıtçı bu ülkede ya da herkes ikiyüzlü.

0|1
    0|0
  • Ne evlencem her gün farklı kızla :D

0|1
    0|0
  • Zinaya yaklaşmayın diyor yanı bu demek oluyorki bırak yapmayı muhabbetini duyarsan topukla

0|1
    0|0
  • Zina günah ve ben evlenmicm

0|0
    0|0
  • Zina haram olmasa zaten evlilik aile diye bir kavram olmazdi. Zina haram olsun olmasin hic farketmez cocugum annesini bukadar kucuk duruma dusurmem ben. Yinede evlenirim, esim olur ve toplum icinde ona saygi duyulmasini isterim. Maneviyat benim icin cok onemli.

0|0
    0|0
  • zina etmemis birini bulursam evlenirim, yoksa su an bile evlenmem

0|1
    0|0
  • evlilik sadece zina yapmama anlamına gelmez bunun için evlenen zaten aile bireyi olamaz yani demek istediğim evlilik sadece yatak odasında bitmez evliliğin yükümlülükleri vardır.

0|0
    0|0
  • Cok istekliyim ciddi trol olmayan birini istiyorum tum fantezileri ve hazlari foyasiya yasayabilcem guvenilir biri varmi? Varsa biraz ozguvenli olup bir adim atsin ki mutlulugun tadini cikaralim.

0|0
    0|0
  • Evlenirim zinayla alakası yok

0|0
    0|0
  • musluman olmayanlar zina mina bilmez. Onlar neden evleniyor? evlilik sadece cinsellik mi kardesim?

1|0
    0|0
  • Evlenmezdim

0|1
    0|0
  • Detayda sacmalamissin yani

0|0
    0|0
  • ya bir git kaç yaşındasın hangi yılda yaşıyosun sen sanıyomusunki sadece bakir kızlar evleniyo bu yaptıgın felaket bir dar kafalılık erkekler önüne geleni yapsın kızlar namus var mı böyle bir dünya sev ya da sevme zina cinsiyet dinlemez başkada bişey yazmıcam ne istersen düşünebilirsin bu benim görüşüm

0|0
    0|0
    • Yazdıgından hiçbirsey anlamadım

• Zina haram olmasa ben evlenmezdim kadında olsam evlenmezdim kadın erkek farketmez kuranda kadına ceza neyse erkegede aynı islamda asla ayrımcılık olmaz

• senin kadın olmandan bahsetmiyorum zinayı yapanın kadın olmasından bahsediyorum ayrıca bu sitedeki herkes müslüman olmak zorunda değil zina diye bir düşüncenin olmadığı ve evligigin olduğu birsürü yer sayim sana dünya sizin etrafınızda dönmüyor insanlık olarak seks bir ihtiyaçtır utanç duyulcak bişey değildir ihtiyaçtır anlıyomusun bu ihtiyacını evlenene kadar saklamak dinle bir alakası yok bence bu bir ihtiyaç ve utanmadan sıkılmadan yapılmalı hatta erkekler istediği gibi seks köleleriyle bunu yaparken bir kadının bir erkegin evlenicez sözüne kanıp yapması senin gibi zihniyetler yüzünden intiharlara kadar götüren bir baskı uyandırıyor yeter artık kaç yılındayız ya bırakın şu zihniyeti

Yükleniyor...