Üşenmeden okuyun kendimi çok suçlu hissediyorum?

Dün metroya gitmek için merdivenlerden inerken az uzağımdaki adam kendinden yaşça küçük bir kıza sözle taciz etti bizzat şahit oldum kız bunun üzerine dondu kaldı sonra adam beni görüp hızla yanımdan geçti yanımdan geçerken adamı bir güzel dövmek istedim fakat olayın şokundan hiç bir şey yapamadım kendimi çok kötü hissediyorum

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiç problem değil. Aynını bankada babam yaşında bir Ada'm bana yaptı tek Allah'ın kulu sesini çıkaramadı ama ben Ada'mı tehtid edince hepsi birden insan hakları savunucusu kesildi. Biz alıştık duyarsız insanlara. İnsan rolü yapanlara.

0|0
    0|0
    • Yalnız bu olay senin dediğin olaya hiç benzemiyor ben zaten sadece adamı bir kaç kelime söylerken gördüm zaten tam temas ederken beni görüp hızlıca yanımdan geçip gitti olay yanımda gerçekleşmedi

• Yapcak birşey yok yapabilecegi. Zaman yapmalıydın. Bu daha böyle bir tacize şahit olursan müdahale edersin

0|0
    0|0
  • Olayın şokundan mı sadecee

0|0
    0|0
  • bole senin gibileri sessiz kaldıkça size emanet edilen kadınları nasıl koruyacaksınız

0|0
    0|0
    • Olay çok hızlı gerçekleşti ayrıca öyle koruyamama gibi bir durumda yok

• Seni görünce hızla gitmesi bile birşey. Tam vaktinde orada olmuşsun buna yor kendini.

0|0
    0|0
  • bir daha sessiz kalma

0|0
    0|0
  • Keske dövseydin

0|0
    0|0
  • Uyarsaydın Keşke neyse olan olmuş

0|0
    0|0
  • geçiremedin mi bir yumruk