Babami sevmiyorum ne yapicam?

Ben çuçuken babam hep bizi döverdi sebepsizce böyle 12 yaşima kadar devam eti kaç kere beni sebepsizce evden ati hakaret eti piskolojim bozuldu şimdi okulda kimi bulsan daliyorum deli muamelesi göruyorum çuçukluğumu yaşayamadim hep bağriyor beni evlatlik vericeklerini söylerdi 9-11 yaşimdayken bir ara intihar edicektim allah affetsin 8 yaşinda çuçuk intihar edicektim inanirmisiniz eğer çuçuken daha iyi davransaydi affedebilirdim belki ama hayir şimdi asla hayatimi maf eti şimdi gelip iyi baba olucak tövbe etmiş lan şimdi tövbe etse ne olucak çok geç kardeşlerimi kiskaniyorum hepsi babami seviyor ben nefret ediyorum affetmek istiyorum çunku allahin beni sevmesini istiyorsam babami sevmeliyim ama bu oyle küçük dayaklar deyildi bir ara burnum kirilmişti beni döverdi ve eğer ağlarsam daha çok döverdi dini bana döve döve öğretiyordu beni dinden soğutu hata dinde değil babamda beni döverken gulerdi bide ders okurken yanliş yaptiğimda eşek sudan gelinceye kadar döverdi biz boşuna mi veriyoruz para derdi zaten annem istemese okula bile yolamazdi keşke ölseydim şimdi bana diyorki kizim çok sinirlisin lan neden sinirliyim? Biri bana yardim etsin annem kapanmami istemiyor babamda kendini bir b*k saniyor bana diyorki -gerizekali bana yalakalik yapmak için kapanma diyor lan senin için mi kapandim? Allah için kapandim ben! Dini kendi başima öğrendim ne haki var ki ustumde kardeşimi de ben buyutum izin vermedim önu dövmesine kardeşim şu an yanimda yatiyor ben ne yapicam hiç kimsem yok okulda zaten herkes benden nefret ediyor b*k gibi hayatim var ahiretimde bozulmasin şunu demek istiyorum babam beni dövduğu için şu an bende haki mi var? Ve tövbe ederse cennete gider mi? Okulumu deyiştiriyim mi zaten onu görmemek için okulda kaliyorum ve eve gelince erkenden yatiyorum allah bildiği gibi yapsin onu hiç bir zaman mutlu aile olamadim onlarla ne zaman instagramda mutlu aile ve altinda baba dediğin aileyi korur gibi şeyler görunce alta sjsjsjsj arkadaşım felan yaziyorum yardim edin?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek babansa ister istemez sevmelisin o seni seviyor çünkü bu kadar ruhsuz olamaz bir baba

0|0
    0|0
    • Gerçek babam ama çok kötu biri zaten kimse beni istemiyor

• biraz büyü dahda farklı algılarsın belkide Allah sabır versin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bosver yaw cocukken hangimiz dayak yemedikki onlarda cahil insanlar onlarida olenidare etmek gerek bos ver intihari falan sil aklindan

0|0
    0|0
  • Wp kullanmalısın

0|0
    0|0
  • Lan kıyamam ya

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmıssın.. okumadım babalar iyidir azda olsa yaranmaya çalıs

0|0
    0|0
    • Nasil

• simdi gülüm bak babanın cennete gidip gitmeyeceğini allahtan baskası bilemez.. bir insan istediği kadar kötülük yapsın veya yapmasın onu allahtan baskası bilemez.. neticede allah affedicidir.. he diyeceksinki iyi de babamı affedermi tabiki cezasını öbür diünyada misliyle çekecektir diye umuyorum.. suanda bence en iyisini yapıyosun.. bnde yerinde olsam öyle yapardım böyle insanları ne kadar az görsek o kadar iyi bence.. yazdıklarını simdi okudum.. kardesine sahip çık o sen olmadan basarılı olamaz hayatında.. öyle intihar falan saçmalamayıda bir kes.. hayat çok güzel yasayarak çok sey göreceksin bir gün karsına hayırlı bir kısmet çıkar hiç bilemessin yani.. neydim ne oldum dersin.. hem kariyer hem evlilik anlamında söyledim bu kısmet kelimesini.. üzme kendini böyle güçlü ol (nasıl güçlü olucam peki dersen) bunları içine atma tabi ama artık bu tarz olayları gözünde büyütmemeye çalıs ve üstesinden gelmeye çalıs.. yasını bilmiyorum ama bence dha ergensin onun etkisi olabilir.. geçicektir

• Inshallah

• gel dertlesek benimde babam oyle

0|0
    0|0
  • Bu da iyi bn sana kendi yaşadıklarımı anlatsam 😕

0|0
    0|0
    • Anlat kanka

• Sen at seni takip edicem

• Mesaj atsana

• Hakkı yok ne olacak öyle babanın. Geçmiş olsun

0|0