Karşıt görüşe tahammülünüz ne kadar?

En can alıcı noktada zıt görüşe sahip, sevimsiz bulduğunuz kafaların hepsini patlatacak bombanın düğmesi önünüzde olsa basar mıydınız?

Ben basardım.

1|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• tereddütsüz basardım net. hiç bir şeye tahammülüm yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eger kendi fikrini kabul ettirmeye çalışmıyorsa umrumda olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Karşıt görüşlere saygılıyım ama eğer o da benim değerlerime saygılı kaldığı sürece bir yere kadar yaaani.😄

0|1
    0|0
  • Saygisizlik yapmadigi sürece tabiri caizse dilimle nizama getiririm. Fikirlerinin gerekcesini neden onu savunduguna mantikli bir aciklama yapmazsa harcadigim zamana yanip öfkemi o zaman kusabilirim. Sinirli yapim tartismalarda beni zorlasada kendimi frenlemeyo biliyorum. Ince cizgimi asmadigi surece o bombayi patlatmam

0|0
    0|0
  • Patlatasım gelmiyor değil yani. Genelde karşımdaki kişinin at gözlüğüyle doğmuş biri olduğunu anladığımda kafasını patlatmamak için konuşmayı oracıkta keserim.

0|0
    0|0
  • Ben sallamam herkesin gorusu ayni olacak değil

0|0
    0|0
  • Bende basardim

0|0
    0|0
  • Milleti görüşlerini düşünecek kadar umursamam ben...

0|1
    0|0
  • Hiç düşünmeden.

0|0
    0|0
  • Herkes düşüncesinde özgür. Kendi görüşünü başkasına dayatmaya çalışanlardan değilim. 😕

0|0
    0|0
  • Saygı duyduğu sürece saygı duyarim

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herşeyden önce insan olmak saygı duymak gereki Allahın verdiği canı almak bize göre değildir savaş istisnai ve ırza geçmesi durumu hariç !

0|0
    0|0
  • Karşı görüşe tahammülüm var bir müddet.
    Ama kalkıp bana Atatürkle yalan yanlış, çarpıtmalar yaparsa. Direk engel basarım. Saygı duymamıda beklemesin yalanlara tahammülüm yok.
    Aynı şekilde şeriat istiyen gerçeklikten uzak kişilere aynı şekilde renkli renkli başörtü giyip kapandım diyenlerde.

1|0
    0|0
  • Yaşamaması gereken bir kesim var evet. İnsanlıktan çıkmış, beyinlerini örümcek ağı kaplamış, insan yakan, döven, sırf birileri dedi diye insan öldüren herkesi dil din ırk gözetmeksizin patlatırım.

0|0
    0|0
  • Şu kadar.

0|0
    0|0
  • Gereksiz eleştriden nefret ederim. Boş konuşan insanlara tahammülüm yok. Ve ben bir konuda diretiyorsam o mutlaka doğrudur. Yanlışsa bile doğrudur. Aksini söyleme ihtimalleri yok.
    Şüphesiz basardım. Ot kafalılar yaşamasın.

0|0
    0|0
  • Basarım kanka net

0|0
    0|0
  • Bazen kendimi kaybediyorum

0|0
    0|0
  • Basmazdım.

0|0
    0|0
  • İleri gitmediği süreçte sorun yok istediği görüşü savunsun