Sizce gitmeli miyim boş geçmeyin lütfen?

psikiyatri ilaçları kullanıyorum yeşil reçeteli askerlilk geldi açıktan okudugum için ertelettim çok sorunlarım var herşeyden kısa sürede sıkılan birisiyim bir yerde çalışamıyorum bu yüzden yani kısaca depresyondayım tecili bozdurup askere gitmeli miyim (düzelir miyim) gitmemelimiyim bu ilaçlar askeri muayenede ortaya cıkar mı cıkarsa doktor nasıl bir tepki verir?

• Git düzelirsin
    17% (2)50% (1)21% (3)Oy Ver
  • Gitme tedavinin bitmesini bekle
    67% (8)0% (0)57% (8)Oy Ver
  • Vatanı sen mi kurtaracan bunca suriyelinin rahat yaşadığı ülkede
    16% (2)50% (1)22% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitme tedavinin bitmesini bekle

0|0
    0|0
  • Bende kullanıyorum seni az çok anlıyorum ama seni yıpratan şeylerin üzerine git. bir düşün sana rahatsızlık veren şeyleri. Kendini bir bulmaca gibi çözmeye çalış. Sorunlu olduğunu kafaya takma. En azından kafanda birşeyler dönüyor. Boşa yaşama ömrünü heba etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Deliysen kardeş askere gitme derim rahat edemezsin. Bir sorunun yoksa her türk vatandaşı gibi askere git.

0|0
    0|0
    • ya delilik değilde şizofren başlangıcı gibi bişey var aşrı sinirli birisiyim kapalı yerde duramıyorum kalabalıktan hoşlanmıyorum tam bir karamsarım o yüzden yoksa giderim tabi vatan borcu ama elin adamları savaştan kaçıyor geliyor bir sürü güzel imkanları var ben kendımı enayı olarak görüyorum bu konuda

• Vatan için orada görev yapmak enayilik ise ben enayi olmayı yeğlerim kardeşim. O askerden kaçanları ve bedelli yapanları ben adam yerine koymam. Senin durumunda olsam askere giderdim ve doktora durumu anlatırdım. Belki işini kolaylaştıracak bir şey bulabilir. Kışla İstanbul çarşısı kadar kalabalık olmaz. Biraz kapalı mekandır koğuşlar falan :) Sen dua et gemici olmamışsın askeri gemilerde 2 katlı yataklar var 2. katı ile geminin tavanı neredeyse bitişik :) Uyurken dönme şansın yok 50 cm yatak genişliği :)

Yükleniyor...