Görüşmeyi tamamen mi keseyim? Ne yapayım?

Arkadaslar kardesim 6 aylık evli. esiyle arası son zamanlarda cok bozuldu. bir aydır falan da eniştemle sık sık göz göze gelmeye basladık. ve muhabbete bana cok yönelmeye sakalaşmaya basladı. oysa normalde cok utangac biriydi. bakısları da suzer gibi
Annem de bunu fark etmiş.
Ben sımdi görüşmeyi hepten mi keseyim? işin ucunda kardesim var onu da uzmek istemiyorum O bensiz yapamıyor. Ama yanlış anlaması bile beni mahfeder bide bu var.
Onu da geçtim nişanlıyım. nişanlım bunu duysa cıldırır ne yapayım sasırdım. ne önerirsiniz?
Teşekkür ederim simdiden.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Canım Allah iyi etsin o enişteyi kıyamam ya erken başlamış sorunları daha yeni evlilermiş.
    Net tavrını koy hastalıkymış gibi davran algılasın bizler gibi değil algıları ve en mühimi kardeşin annen de üzülür yazık Allah kimsenin başına vermesin soğuk ve sert tutumunun ile sorunun üstesinden gelebileceğini düşünüyorum ve aynı ortam içindeyken nişanlını öv ya da anlat bence anlasın!

1|0
    0|0
    • Anlatmam mı bebegim resimlerimizi acıyorum hep ya da onu arayıp konusuyorum vs
      Elim telefonda
      Teşekkür ederim canım benim

• Allah yardım etsin umarım iki kardeş de mutlu mesut yaşarsınız yuvalarınızda ve il dışında olacağına çok sevindim anneniz de rahat eder Allah yardmcınız olsun

• Amin bebegim benim de umudum O yönde
      :) 😘

Erkekler Ne Diyor 28

• Devletler arası görüşmelerdeki gibi resmiyete geç.

1|0
    0|0
  • bence görüsmeyi resmiyete bindirmekte fayda var

1|0
    0|0
  • Klasik türk ailesi sendromu.. baldiz baldan tatlidir diyenin dilini eşek arisi soksun. ben şahsen böyle durumlarda direk muhattap olmadan ilgili kisiye soyleme taraftariyim. en azindan bunu doğry buluyorum. Ne ladar aile yapisini bozmamak adina saklansada bu durum ileride hem saygisizliga hemde olmayan bir evliligin bekâsina uygun degil.

1|0
    0|0
    • Saglıklı olan bu lakin takdir edersin ki söylesem cok tepki cekecegim..
      Yahut bunu bana bile yansıtabilir. Teşekkür ederim yine de

• Savunma mekamizmasi baska durumlarda ortaya cikar. bu durum da senin suclu olma sinirin adamdaki degisiklikleri kardesine bildirmemenle baslar.

• Kardeşim zaten psikiyatrik rahatsızlıkları olan biri. Doktoru ile görüşmeden bunu ona bildiremem.
      Teşekkür ederim yorumun için dikkate alacagım.

• yuhh. E peki bişey dicem. Sizde haremlik selamlık yok mudur mihriban? Başka biri olsa bunun bahsini açmıcam da haremlik yapın nikah düşen iki kişisiniz, süt kardeş değilsiniz. Görüşmen zaten pek de doğru değil

1|0
    0|0
  • evlerine bir süre gitme, onlar geldiğindede pek ortalıkta dolanma, eniştenin bulunucağı her ortamda nişanlınında bulunmasını sağla, o garip adam senin sahipli olduğunu benimsesin

1|0
    0|0
  • Uzak dur mesafeli ol başına dert açma.

1|0
    0|0
  • enişteyle aynı ortamda denk gelmemeye çalış bakışlarını yakalama göz göze gelmemeye çalış umrun dışı olduğunu görsün

1|0
    0|0
  • araya mesafe koy yoksa çok kişinin tadı kaçar

1|0
    0|0
  • Uzak duracaksin tamamıyla kes bakalım...

1|0
    0|0
  • Sen kendinden eminsen kimse sana bir bokkk yapamaz...

1|0
    0|0
  • senin samimiyetinden faydalanabilir, ama ciddi bir durum varsa uzak dur

1|0
    0|0
  • Kes gitsin

1|0
    0|0
  • Resmi bir sekilde ol tepten kesme kacan kovalanir hesabi

1|0
    0|0
  • Uzaklass

1|0
    0|0
  • Kes gitsib

1|0
    0|0
  • Nasıl ne yapıcan kesiceksin görüşmeyı

1|0
    0|0
  • İlişkiyi kesmen herkes için en iyisi olacaktır.

1|0
    0|0
  • mümkün olduğunca uzak dur

1|0
    0|0
  • Resmilestir ilişkiyi. Bence o niyeti bzmus

1|0
    0|0
  • Onun sende gözü olabilir kes

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 4

• Gorusmeyi kes. Eve geldiklerinde cikma yanlarina.

1|0
    0|0
  • İlişkini kes eniştenle boşver

1|1
    0|0
  • Ne enisteler var... daha neyini soruyorsun adamin kani bozuk bildigin yavsiyor

1|0
    0|0
  • Kardeşinle eniştenin olmadığı bir vakit görüş

1|0
    0|0
Yükleniyor...