Annem ve babam kavga ediyor?

Annem ve babam sürekli kvga ediyor bu gece yine ettiler annem babama çarşfla vurdu baba annee tekme attı sonra annem çok bağırdı kız kardeşim de yeter ya adam gibi durun yeter dedi kapattı kapıyı sonra babam kız kardeşime ve anneme baya kfür etti sonra bana dedi kızlarından hayır yokki anasında gelsin dedi sonra dedi sadece bu çocuk için katlanıyorum her şeye dedi (8yaşında erkek kardeşim) ben kavga olmasın diyorum gelip benimle uğraşıyor diyoor annem için sonra benim için dedi ş-refsz kapanmıyor dolaşıyor öyle dedi kızlardan hayır yok ne bayrm sabahı uyanırlar konuştuda konuştu ve ben çok ağladım ve artık ikisiylede konuşmak dahi istemiyorum artık dayanamıyorum geceden beri ağlıyorum daha yeni geçti ağlamam şimdi ben konuşmam desemde sonradan yumuşuyorum konuşsam da mesafeli olmak istiyorum özellikle de babamla bugün her şey bana çok zor geldi çok ağladım dayanmıyorum artık yumuşamamak için ne yapabilirim yardım edin hiçbir şey yapamıyorum dersçalışamıyorm işsiz gibi hissediyorum kendimi çok takıntılarım var ne yapcağım dalga geçmeyin lütfen

Güncellemeler:
Güncel

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• güzel arkdasım öncelikle sabır et allah sabır edenlerın yanındadır gerisi hal olur vesallam bir kac birşey yazacam şimdi kapnma konusu yani kişinin allah kul olmasının baslangıcını birinin zoruyla yapman olmaz zaten babanla konusma fırsatnız oldumu bılmıyorum ki olmamıstır tahmınen ama senın bunu anlatman lazım ha kapansan daha ıyı hiç yokda ona kavga sebeblerınden bırını bahensının bırını bıtırmıs olursun neden kavga edıyorlar bilmiyorum oralar derın mevzular ozel seyler ama herkesin bir bekletinsi var siz onlardan sogumussnuz onlarda yürümeyen ilişkiden bıkmıs sanırsam birazcık bütünlesmeye calısın yasın kac bılmıyorum gerek ailenle gerek kardesınle vakit gecerin en buyuklerı sensın heralde bıraz annenle dertles babalar kız cocuklarını cok sever halbukısı onların uzulmelerıne dayanamazlar senın babanında kalbının yumasadıgı yerler vardır zıt gıttıkce cozum olmaz :)

0|0
    0|0
    • babam bize hep otoriter oldu sadece maddiyat var o kadar :(

• Ya babama sarılsak geri iter bayramda öpmüyo bile yaklaşsakta sanki bir objeyiz haramız bu kadar kasıyor eğer senden dediğime önerin varsa onu bekliyorum ben yapcak her şeyi yaptım ne sorsan yaptım olmayınca olmuyor

• aklına yasantınlarını sürekli getir mutsuz oldugun gunlerı bu takıntı halıne getır bır muddet bunalım yasarsın sonra duygusuzun teki olur cıkarsın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bırak etsinler... Sen karışma.

0|0
    0|0
  • boşansınlar olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Annenide alın gidin..

0|0
    0|0
    • Çok kolaydı 18 yaşımda kız başımla zaten erkek olsam kesin durmazdım 1 dakika kızken zor annede gitmez ailesi istemez

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok zor bir durum biliyorum. Annenle oturup konuşmayı dene bence. :/

0|0
    0|0
  • Korkma tatlım sadece bekle benim ailem de kavga eder ama barışır şu an kavga ettiler tabi küfür ya da birbirlerini dövmedler

0|0
    0|0
Yükleniyor...