Mutsuzluğunuzun sebebi nedir?

"Bütün varlıklar mutsuzdur; ama ne kadarı bunu bilir? Mutsuzluk bilinci, bir can çekişme aritmetiğinde ya da devasızlık sicilinde boy göstermeyecek kadar vahim bir hastalıktır. Cehennemin itibarını düşürür ve zamanın mezbahalarını kır şiirlerine çevirir.
Hangi suçu işledin de doğdun?
Hangi suçu işledin de varsın?
Acında kaderin gibi sebepsiz. Hakikaten acı çekmek, nedenselliği bahane göstermeden dertlerin istilasını kabul etmektir; çılgın tabiatın bir lütfu gibi, bir negatif mucize gibi…
Zamanın cümlesinde, insanlar virgüller gibi yer alırlar; sense onu durdurmak için, nokta olarak hareketsizleştin.." (çürümenin kitabı)
Demis rahmetli Cioran. Peki siz mutlu musunuz? Değilseniz sebebini biliyor musunuz? (bu konu altında paylastm cunku bence mutsuzluğun basıdır toplum)

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Mutsuz degilim ama mutsuzsam da hic hissetmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun ne biliyomusun aga bizim kafamızda canlandırdığımız dünya ile gerçek dünnyanın birbirinde çok farklı olması bu yüzden bence bende senin gibiyim ama bu son günlerde kendimi mutlu hissediyorum uzun zamandır ilk defa bir kızla muhabbet ettim kızda çok güzel onunlayken gerçekten mutlu hissetim mutluluğun çaresi kızlarda aga bunu anladım iyi ya da kötü bir kızla çıkacaksın ben yalnızım hep uzun zaman sonra bunu anladım

0|0
    0|0
    • Mutluluk anlık bir duygudur. Aşk ta bunun icinde. Dünyanin en mutlu insanları delilerdir aslında. Bence akıl sagligi yerinde olan insanlar anlık mutluluklar dışında asla mutlu olamazlar. Bunun icin bircok faktör vardır mesela maddi durum, ölüm, ülke siyaseti ekonomisi savaslar. Vs vs. Klasik caps ler gibi beklentiler ve gercekler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• mutsuzluğun sebebi bence doyumsuzluktur, doyan insan mutlu olur ama yine arayışa çıkar çünkü insanoğlu açtır

0|0
    0|0
  • O sebep babamdır😔

0|0
    0|0
  • "O".

0|0
    0|0
  • Hayal kirikliklari

0|0
    0|0
Yükleniyor...