Eşinizin bikini/mayo giymesine karışır mısınız?

Ya bugün Muğlanın bir ilçesinde denize giriyorum. Çoğu bikinili doğal olarak nasıl olsa kimse kimseye bakmıyor hesabı. Ben erkek olsam eşimin vücudunu ben göreyim bana özel olsun isterdim. bir tane kadın gördüm memeleri de iriydi tam önümdeydi denize girerken pat bide kaydı sudyen memelerinin uçları göründü. Benim şahsen midem bulandı yanında da eşi vardı. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda saygı çerçevesinde belirtin yorumunuzu , hakarete varmadan✋

1|1
27|58

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Denizs gitmem ben ama bikini yerine de mayo tercih ederdim gitsem. Bikini de ne zaman frikik vereceği belli olmuyor insanın. Sürekli orayı çekiştir burayı çekiştir yapmaktan da keyiften oluyoruz. Kendi eşimin de plajlarda rahatça gezmesine şahsen karışmazdım. Sadakat konusunda güvenmediğim adamla işim olmazdı zaten. Ha erkek olsam da eşime onu giyemezsin, bana geniş adam mı dedirteceksin vs vs. laflar etmezdim. Güzelce bundan bundan hoşlanmıyorum. İkimizin de rahat edeceği bir şeyler giyer misin derdim. Sonuçta biz dişilere bir şey yaptırmanın en kolay yolu istenilen şeyin bizim istediğimiz kelimelerle söylenmesi. Öyle yani. 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Şu sorulara artık cidden gülüyorum :D

Ya malım mülküm mü de o benim üzerine yasak koyayım? Kendi iradesi var, istediğini yapabilir. Fikrimi sorarsa söylerim ama yasak falan hoş işler değil

2|0
    0|0
  • Ben izin vermem zaten yeteri kadar açılıp saçılmadıkmı ülke olarak kadınalrın üstündekı baskı kalktı sen yıne denızde görmüşsün Bu gun kadıkoyde neler neler çıktı karşıma yapacak bir şey yok

2|0
    0|0
  • Mide bulanacak bir şey yok. Senin haşemana kimse karışmıyorsa bikini giyen kadına da kimse karışamaz. Eşi bile olsa karışamaz. İnsanlar birbirini tanıyıp evlensin. Önceden tesettürlü olmayan veya bunu umursamayan bir kadın, sırf dindar bir erkekle sevgili oldu diye hayat tarzını değiştirmez, değiştirmemeli. O dindar erkek de ona uyacak kişilerle evlenmeli zaten.

vs. vs.

0|0
    0|0
  • Denize çıplak girilmesi taraftarıyım.

2|0
    0|0
  • ikimizin başbaşa olacağı bir koyda girerse denize sıkıntı yok ama öteki türlü ne ben girerim ne de onu sokarım o denize !

0|0
    0|0
  • Karışırım

0|1
    0|0
  • ben izin veriyorum. sonuçta bikini giymekle tamamen kapalı giyinmenin farkı ne? ikiside sevdiğini giyiyor. birisi kapalı olmayı seviyor öteki açık giyinmeyi. bize de isteyenin istediğini giymesini teşvik etmek düşüyor.

2|0
    0|0
  • bikini giymesini istemem :D

0|0
    0|0
  • Ha denizde bikini giymiş ha dışarsa donla dolaşmış farkı yok bence ne yani herkes orda öyle giyiyor diye aynısını yapmakmi gerek ben karışırım arkadaş evlenecegim kişiyide ona göre sececem zaten

0|0
    0|0
  • Tatlı şortlar var ya ondan giysin üstüne de antrenmanlarda bayanların göğüs bölgesine giydiği bir şey var ondan giysin güzel abi yani ama ister miyim? İstemem abi.

0|0
    0|0
  • Eşimin bikini/mayo giymesine karışmam

1|0
    0|0
  • Şöyle söyleyeyim denizde bikini giyeceğim diyen biriyle olmazdım ne ona ne bana eziyet etmeye gerek yok bu arada sorun sanki bikini giymesine karışacağından değil de bikiniye karşı çıkacakları çekmek için böyle hazırlanmış gibi geldi

0|0
    0|0
  • Benim eşim nasıl giyineceğini bilir. Benim karışmama gerek kalmaz.

1|0
    0|0
  • karışmazdım sanırım...

0|0
    0|0
  • Deniz mi o da ne? Biz balık mıyız güzelim gerek yok bence. Bende yüzmüyorum zaten eşimin de yüzmesine gerek yok :)

0|0
    0|0
    • Bu arada yüzelim olacaktı t9 klavye güzelim olarak çevirmiş. Telefondan yazmaya gicik oluyorum bu yüzden :)

• Hahaha kadınlar plajına yollarsın o zaman

• O olabilir. Tanıdık birileriyle falan güvendiğim :D

• Ben karsirim. Tamam denize girebilir tatil hakki ama bikini giymesine izin vermem. Benm yanmda basbasaykn ne giyerse giysin

0|0
    0|0
  • cok kiskanc bir yapim var. Hani o gunlere geldigimizde ne olur bilmem. Giyme diyerek de baski yapamam. Ama giydirerek te kiskanclikta ölürüm patlarim. Dalgic kiyafeti çözüm olabilir ajajdkajsh :)

0|0
    0|0
  • Muğlalıyım 😀 karışırdım heralde yav

0|0
    0|0
  • karısırım tabi

0|0
    0|0
  • Bikini giymesin

0|0
    0|0
  • Karismam ben

0|0
    0|0
  • Aynen sana katılıyorum çünkü biz bir kizin göğüslerini gördükten sonra tahrik oluyoruz doğal olarak o yüzden sadece ben isterdim 😊

0|0
    0|0
    • Deniz kenarındayız nolcak diye bişey yok. Ulan eşin o senin ya senin helalin niye baska adamlar görsün.
      Eşini baska adamın ynına iç çamaşırlarıyla cıkarır mısın normalde? E bunun ne farkı var

• Bahanen olmamalı önüne bak sende.

• İstemem Açık Olmasını.

0|1
    0|0
  • Hayor

0|0
    0|0
  • Ben kıskanırım

0|0
    0|0
  • demek ki eşini miktirmek isityor erkekde takılma sen kocanı kutu yerkerde denize sok :D

0|0
    0|0
  • Kadin isteyerekmi acti memesini kaza ile olmus seninde basina gelebilirdi

0|0
    0|0
    • Tamamda tedbirli giyinmek diye bişey var.

• Herkesin hayatına kimse karısamaz tabide ben tercih etmem.

• E yani oda senin tercihin ama kaza ile olan birseyi orneklemek de dogru degil herkes memesini gostermek icin gitmiyor denize ya da bikini yi bunun icin giymiyor

• ne yani denize çarşaflamı girsinler :D bikini deniz kıyafeti zaten bir de dediğğin gibi kimse kimseye bakmaz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle giydirmem. İllah tatile gideceksek aile havuzlarının olduğu tatil köyleri var oraya gideriz...

0|0
    0|0
  • Elbette karişirim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 26

• Şu halim erkek olsaydı bikini veya mayo giyecek bir eşim olmazdı bunun konusu bile olamazdı dogal olarak. he diyelim böyle bir durum var giyemez böyle bir şey diyemez yazarken bile ayar oluyorum katil etmesin beni rahat dursun.

0|0
    0|0
  • Bikini giyemez, kan çıkar🔫😄

0|0
    0|0
  • Olmas kıskanırım herifimi ://

0|1
    0|0
  • Karışmam

0|2
    0|0
  • Evet benim irkekim olacak herif bikini giyemez, kıskanırım. 😡 jqjjsnwn

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • giydirmem

0|0
    0|0
  • Mayo giyin mayo biraz usturuplusundan.
    bikini neymiş iç çamaşırı gibi Çok riski var suda falan açılıyor

0|0
    0|0
  • hayir benim anlamadigim meme ucu görünce niye miden bulandı ki? meme ucu la bu. erkek kadın trans vs her cinsiyette mevcut. hatta hayvanlarda da var vs. mide bulanikcak bir olgu degil yani.

0|0
    0|0
    • Hayır kadının o şekilde vücudunu sergilemiş olması en ince ayrıntısıyla bide bikinisi indi yani sarkık sarkıktı memeleri o kahverengisini gördüm.
      Bana yanlış geliyo sadece.

• kadın kaymis düsmüs o yuzden görünmüs. insanlik haki olabilir. denizde ne giycek ki kot t-shirt mü giysin denizde yüzerken de. s

• Bikini gıyemez doverim😂

0|0
    0|0
  • Karışmam, eşim rahatlıkla bikini giyebilir

0|0
    0|0
  • Benim esim izin weriyor bana kürt oldug halde bikini giymek cok normal birsey karisan warsa geride kalmisdir

0|0
    0|0
  • Karışırım totosuna çok yapışık olmasın 😂

0|0
    0|0
  • Benim eşim bikini giyerse tabi sıkıntı olur. Görsel felaket...

1|0
    0|0
  • Ona da karismasimlar elbiseyle mi gireceğiz

0|0
    0|0
  • Ben giymiyorum zaten onun kavuşmasına gerek kalmayacak

0|0
    0|0
  • Bn olsam esimin sahilde yurumesini bile istemem bir kadin olarak bnmle evde otursun :))

0|0
    0|0
  • Ören mi

0|0
    0|0
  • Benm sevdiceğim kızıyo ;)

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumlu

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsam, eşimin kedni giyimne karar verecek kadar olgun olduğunu düşünüp çenemi kapardım.

0|0
    0|0
  • Rezillik

0|0
    0|0
  • Olabilir. Kendi zevki.

0|0
    0|0
  • Benim eşim üstsüz dolaşamaz çıplakların olduğu yerdede dolanamaz
    Pizininklede işim olmaz

0|0
    0|0