Eşim kuma getirecekmiş?

2 yaşında bir oğlum var eşim kuma getireceğini söyleyip duruyor onu çok seviyodum onun için okumaktan vazgeçtim çok genç yaşta kaçarak evlendim şu an ailem beni ve oğlumu istemiyor eşimle hiç sıkıntımız yoktu ama bu konu beni çok üzüyor çok çaresizim ne yapmalıyım yardım edin😞

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• böyle karaktersiz adamlara kaçarsanız öyle olur

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İşte okusaydın bunlar olmıycaktı elinde bir mesleğin olucaktı yapmasın eşinde çocuğunuzada yazık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sen kıdemli olursun, her türlü yükün hafifler :)

0|0
    0|0
  • Bas tekmeyi

0|0
    0|0
  • oha gerçekten trol değilse bence eşin başka kadınlara takılmak istiyor

0|0
    0|0
  • İşte kızların ileriyi düşünmeden aldıkları kararların sonu bu erkek kozon arkasında kimse olmadığını anladığında helede eli ekmek rutmuyor ev hanımı ise istediği muameleyi yapıyor büyük sıkıntı büyük hata ve işin zor sevgi herşeye yetmiyor demekki

0|0
    0|0
  • sende kuma git :D

0|0
    0|0
  • Esin dincidir kesin

0|0
    0|0
  • Çok aradın bu adamı

0|0
    0|0
  • o işi pişirmiş demekki biriyle, getirecem dediğine göre, çok yazık inşallah olmaz bir şey

0|0
    0|0
  • Oha deseydin

0|0
    0|0
  • Ailen arkadan da durmazsa oda her istediğini yapar nede olsa sahipsiz gidecek yeri bile yok die

0|0
    0|0
  • Benim uzaylıyla birebir sevişen arkadaşım var onuda getiricem sana

0|0
    0|0
  • nerelisin?

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok nedir ya sıkıntının babası bu. Kuma getirmek nedir? Terbiyesiz herif

0|0
    0|0
  • Yapacak bisi yok ayri ew tutup bakacak gucu varsa. Getirsin oyle de sen ayni ewde olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Or os pu çocuğu şer efsiz.

0|0
    0|0
  • Dalga geçen aptallar görüyorum.

Allaha sığın ne diyim

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun öyle adama onu dediği anda al çocuğunu git öyle bir adamın cehennemde çürümeye bile hakkı yok senin hiç bir suıçun yok ama dediğimi yapmazsan suç senin olcak çocuğuna nasıl bu senin baban diceksin böyle bişeyi kabul etme

0|0
    0|0
  • Eee senin gibiler hakediyor maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O getirmeden sen ona erkek kuma getir.

1|0
    0|0
  • Yol ver üzülmene degmez.

0|0
    0|0
  • Troll değilse müstehak diyorum. Böyle şeyler söyleyince kendimi fazla acımasız hissediyorum ama evlilik gibi moronca bir şey için eğitimini ve hayatını kenara atarken ne düşünüyordun ki?

0|0
    0|0
  • kumanada sanad a de çek git ordan

0|0
    0|0
  • Kac yasinsa evlendin bu kuma konusunda ciddi mi nereli bu

0|0
    0|0
  • Biraz bakımlı görün makyaj falan yap güzel giyin kendine gelicektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...