Gerçek dost nasıl anlaşılır?

Benim arkadaşım bak ben tatildeyim o da tatil de ve bir kere bile aramadi sormadı illa ben sorcam gittin mi kaldın mi? Ama yüz yüze geldiğimiz zaman baya sıkı iyi anlaşiyoruz sabah akşam beraberiz

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Valla bazen yillar gectiginde bile emin olamiorsun dost olduguna :) ondan yorum yapamayacagim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bende senin arkadaşın gibiyim. Ama ben aramayı denedim müsait olmadı her defasında sonra bıraktım.

0|0
    0|0
    • Dorsuaslında baya samimiyiz ben onlar da kalıyorum oo bizde ama mesela yanımıza ikimizinde samimi olduğu arkadaş geldiği zaman onla kol kola falan rahatsız ediyor beni

• Valla çok yanlış yaptım evet benim gerçekten ondan başka samimi olduğum yok iyiki senin lafına uydum yoksa kızı kaybediyorduk

• Yardım ede bildiysem ne mutlu beşeriyyete :))

• Kötü zamanda işte

0|0
    0|0
  • Zor gunde..

0|0
    0|0
  • Dost Bimde Sadece Süt Markasıdır

0|0
    0|0
  • arkandan konuşmaz

0|0
    0|0
  • onda hayır yok bence

0|0
    0|0
  • zor zamanında seni sattığında anlayacaksın dostluk diye bir şey olmadıgını

0|0
    0|0
  • Onunlar kavga et anlarsın.

0|0
    0|0
  • Derdini seviyim

0|0
    0|0
    • Komik dimi ülke elden gidiyor benim düştüğüm derde bak gülüyorum sadece

• bir cocugun annesi babasi ayriliyor, bir cocuk annesini babasi kaybediyor, bir anne henuz 3 yasinda cocugunu topraga veriyor daha sayiyim mi? Yeterince için karardı mı?
      hadi ordan et ülkeyi bu ulke olmasa baska ülke olur..

• Doğru diyorsun benim ki sadece bir örnekti haklısın

• Öyle dost olmaz olsun

0|0
    0|0
    • Dorsu aslında baya samimiyiz ben onlar da kalıyorum oo bizde ama mesela yanımıza ikimizinde samimi olduğu arkadaş geldiği zaman onla kol kola falan rahatsız ediyor beni

• Hay trnine

0|0
    0|0
  • kötü günde

0|0
    0|0
  • Anlasilmaz

0|0
    0|0
  • yoklukta seni seçen varlıkta seni es geçen bir arkadaşın var :D

0|0
    0|0
    • Diyorsun aslında baya samimiyiz ben onlar da kalıyorum oo bizde ama mesela yanımıza ikimizinde samimi olduğu arkadaş geldiği zaman onla kol kola falan rahatsız ediyor beni

• aynı onun sana davrandığı gibi. Hatta onun yanındayken de başka şeylerle ilgilenebilirsin mesela buraya gir :)

• Evet olabilir ama benım onun kadar samimi olduğum kız belkide ben gerçekten sevmiyorum onu yanlız kalma korkusu ama 8 sende sürmez belkide oo bianlik his

Kızlar Ne Diyor 7

• Arayanlar gerçek dosttur diyemediğimiz gibi; aramayanlara da bundan dost olmaz denilemez vesselam

0|0
    0|0
    • Dorsu aslında baya samimiyiz ben onlar da kalıyorum oo bizde ama mesela yanımıza ikimizinde samimi olduğu arkadaş geldiği zaman onla kol kola falan rahatsız ediyor beni

• aramakla olmaz

0|0
    0|0
  • Zor zamanda.

0|0
    0|0
  • Benimki de aynı. Boşver sen de yazma. Ne zaman değer vermezsin, ozaman değere binersin

0|0
    0|0
    • Dorsuaslında baya samimiyiz ben onlar da kalıyorum oo bizde ama mesela yanımıza ikimizinde samimi olduğu arkadaş geldiği zaman onla kol kola falan rahatsız ediyor beni

• Kötü günde. Övünmek gibi olmasın daha çok kötü günlerde çıkarım ortaya

0|0
    0|0
  • o herkesde vardır valla o dost değildir dost dediğin mesaj atmaz arar konuşur nasılsın iyi misin diye

0|0
    0|0
  • Herkesin huyu başka bu dost olmadığı anlamına gelmez ☺️

0|0
    0|0

• Tamam dediğin gibi deneyeceğim

• ☺️☺️😚

Yükleniyor...