Kapat

Ya arkadaşlar yardım edin?

2. Ay sonra düğünüm var eşimin durumu var fakat ailesiyle yaşamak istiyo annesiyle aram hiç iyi değil kadın geçen gün beni kenara çekti evlendiğinizde eve senin akrabalarından arkadaşlarından kimse gelmesin falan dedi bende karşılık verdim siz karışamazsınız die sonra gidip eşime falan anlatmış eşimde annem ne derse o diyen tiplerden sizce ne yapmalıyım Can'ım çok sıkkın ya 😞

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eşinle değil, annesiyle evleneceksin demek ki. İyi düşün derim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erkegine soyle ailesini razi etsin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Valla imkanin varsa yol yakinken dönnnnnn
    Ciddiyim donnn.. yakma kendini.. bastan girersen cikamassin.. bastan ne yap et ayri eve gir.. tecrube bu sakin sakin sakin

0|0
    0|0
  • Annesinin yolunu izlerse battın sen. Gerçekten kötü birşey.

0|0
    0|0
  • Oyle bir dunya yok saygi cercevesinde konusup coz bence yoksa oyle hayat falan gecmez saygi cok onemli ama

0|0
    0|0
  • Sen ciddimisn ya eğer şu yazdığın gerçekse ve sen hala evlenmeyi düşünüyosan bundan sonra ne olursa hakediyosun

0|0
    0|0
  • Aytı evde yasamak herzaman daha iyi

0|0
    0|0
  • Yol yakinken don bence

0|0
    0|0
  • Ayrıl bence

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin mutsuz huzursız hayatın olur. Ana kuzusu olan kekodan hayır gelmez sana

0|0
    0|0
  • Ooo allah yardımcın olsun evlenmeyi iyi düşün çok garip kaynana sıkıntı

0|0
    0|0
  • Aman sakın ha.. düzelmeyecekse vazgeç bu işten

0|0
    0|0
  • S î ktir kaynana deseydin mi. Deli oldum.

0|0
    0|0
  • ilk aradan sola dön oradan geriye :D

0|0
    0|0
  • nerden buldun o sünepeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kendimize ait bir ev almazsak evlenmem de. Resti çek. Yok almam diyorsa hala evlenme. Saçmalığa bak anasıyla mı evleneceksin sevgilinle mi? Tamam annesine saygısızlık falan yapmaman gerekiyor ama bu devirde aileyle mi yaşanır?

1|0
    0|0
  • Evlenme o zaman

2|0
    0|0
  • Bence yol yakınken vazgeç hayatını mahvetme. Annesi seni rahat bırakmaz esin de seni anlamaz üzülen yıpranan sen olursun ama evlendikten sonra herşey geç olmuş olur ayrılmak öyle kolay değil şimdiki gibi

1|0
    0|0
  • Annesiyle aranı düzelt, konuş bu konuyu güzelce.

1|0
    0|0
  • Annem ne derse o diyen tiplerdense evlenme. Evlenince düzelir/değişir gibi şeyler düşünme o işler hiç öyle olmuyor.

1|0
    0|0
  • öyle bir anneyle bu evlilik çok uzun sürmez. Evlenmeden bu konuyu çözmeniz lazım.

1|0
    0|0
  • Valla yol yakinken ayril cevremdede oyle biri vardi simdi bosandilar bnden demesi

1|0
    0|0
  • Eşinle konuş anlat eğer anlamıyorsa üzülmene değmez

1|0
    0|0
  • çok zorlanırsın

1|0
    0|0
  • Işin zor... Allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • eşin saf salak. nası evleniyosun öyle bir adamla ya

0|0
    0|0
  • Zor bir durum ben olsaydım vazgeçerdim 😕

0|0
    0|0
  • Sıktır et gitsin yoksa benim ablam gibi 2 aylık hamileyken evliliğinin 4. Ayında boşanirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...