Suriyelilere Vatandaşlık Verilmeli mi?

Suriyelilere Vatandaşlık Verilmeli mi?
Evet arkadaşlar Burada yapılan bir anketi burada paylaşmak istedim yazılanların çoğunda haklı arkadaş bunlara ek olarak bu gün bayram tatilimin son günü gidip fuarda eğleneyim dedim tramvaya bindim koltuklar komple suriyeli indim çimler gölgeler komple suriyeli, bişeye bineyim dedim suriyelilerden sıra gelmiyor önüme atıp para isteyen kalabalıkta konuşulan dil komple suriyeli kendi ülkemde turist oldum hayatı şu an itibarı ile zora sokan suriyeliler vatandaş olunca neler yapar. Taciz tecavuz ve hırsızlık bunların bir çoğunu kendim görüp duydum çalıştığım yerde gözümün önünde hırsızlık yapan suriyeli açız diyorlar tutup ekmek çal güzel kardeşim makinadan ne istiyosun daha denecek çok söz var sözü site bırakıyorum.

• Hayır Sakın
    A seç
  • Evet Tabiki
    B seç
  • Yardıma Evet Vatandaşlığa Hayır
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aslına bakarsan suriyelilere değil bize türk vatandaşlığı verilmeli kendi ülkemizde vatandaşlık haklarından yararlanamayan türklerdir. Herkes kolayını bulmuş ağlamayana meme yok hesabı her şeyde devlet bize baksın diyorlar

0|0
39

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...