Üvey babam annemi dövdü bugün?

21 yaşındayım. Üvey babam, annemi dövdü. Hem de ne dövmek. Çocukluğumdan beri o adam beni saçımdan tutup sürükleyen, en ufak şeyde tokat atıp yerde tekmeleyen biri. Dolayısıyla annemi döverken yapma diyemedim engel olamadım. Odamda sessiz kaldım. Sonra bu şerefsiz bir arkadaşına gitti. Ordan kahkahalarının sesleri geliyordu. Annem ise (bi ben varım başka kimsesi yok) bana sarılıp çaresizce ve "neden beni kurtarmadın?" Der gibi ağlıyordu. O şerefsiz (hayret verici) bana vurmadı. Odama geldi küfürler savurdu defoldu. Kardeşim var diye de boşanamıyor annem. Bu, bugün oldu ve içime çok oturdu. Kavga nedeni ise, neden erken kalkmadık. Ve bir kadının annem hakkında dedikodusu. Ne yapmalıyım nolur akıl verin? Anneme destek olmam lazım.

0|1
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kimmiş bu adam tam dayaklık.

1|0
    0|0
    • Keşke çldüresiye dövülse

• Neden kendini gizliye çevirdin? Bulaş demedim sna. Ama şu an türkiyede değiliz zaten. Çevrenin geniş olması da farketmez. Yazma artık

• Tamam yazmıyorum banane hayatından.

En İyi Kız Görüşü

• Madem o kadar zengin b*k gibi parasi var polise de veremiyorsun ve annen de adamdan bikmis (cunku bazi kadinlar anlam veremedigim sekilde dayak da yeseler asigim seviyorum diyolar) uvey babacigindan para cal oldukça yuklu bir para ve kacabildiginiz kadar uzaga kacin o adamdan yeni bir hayat kurun biliyorum biraz fazla filmvari bir oneri ama aklima baska bir sey gelmiyor polise bile guvenemiyor insan bu zamanda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• oku güzel yerlere gel anneni o adamın elinden kurtar.

1|1
    0|0
  • Hiçkimse kurtulamaz zenginse zengin aga yeter ama kadına şiddet nedir lan nasıl bir serefsizliktir.
    Haberlerde internette dünyanın kamu spot reklamları yapılıyor. Lütfen vazgeçme herşey para değil üstünde dur bu işin.
    #KadınaSiddeteHayir

2|0
    0|0
  • Polise sikayet et senin elinden ne gelirdiki Kadina el mi kalkar o. c hic sevmem oyle insanlari yazik ya

1|0
    0|0
    • Yazık ki ne yazık. Annem nasıl ağladı nasıl çığlık attı. Bu acıyı bir ben bilirim. Çaresizliği tam anlamıyla yaşıyorum şu an :'(

• Bnde yasardim kucukken annem yanima yatardi benim cok iyinanliyorum elimden bisey gelmezdi bir erkek saygiyi asla yitirmemeli bnce bir kadina vurmak bence acizliktir sinirlendinmi sinirini atacak seyler yap diaari cik biraz yuru ne bileyim balik tut muhabbet et ama kadina vurma be abi acizliktir baska bir anlami yok onu doguranda bir anaydı asla unutma polis cagir evden uzaklastirsin bak ozaman nasil sana mihtaç

• hay ben öyle babaya emı

1|0
    0|0
  • Nerden bulunuyonuz böyle insanları benim sevdiğim olsada tapsam millet ne ler yapıyor ya nimet la o bir kere nasıl insanlar var

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun tek çaresi koruma talebi bunuda mahkeme kararı ile aldırıyorsunuz polis geliyor bunu alıyor mahkeme buna belli süre eve yaklaşmama cezası veriyorda siz bu işe pek yaklaşmayacaksınız gibime geldi

0|0
    0|0
  • Alıcan boyle adamı eşşek sudan gelınceye kadar dövucen ipneyi. Sığınacagınız bir aile bireyi yok mu terkedin evı

0|0
    0|0
  • Uvey Babanı öldüre bilirsin

0|0
    0|0
  • ne adamlar var yahu

0|0
    0|0
  • Normal baban yok mu? Tanıdığın abin akraban o orspu çocuğunu dövecek biri?

0|0
    0|0
    • Biyolojik babam, bizi terketti ben daha 40 günlükken. Ve bizim hiç kimsemiz yok.

• Lanet olsun ya moralim bozuldu

• Ben kaç kez intihar ettim. Ama ölemedim. Artık annemi bırakmam zaten. Asla.

• Polise sikayet et ihnar et

0|0
    0|0
    • Sanki işe yarıyor. Gelir daha kötüsü olur bu kez. Para bol onda. 1 günde çıkar.

• Ya anlamıyor musun? İçeri almazlar, takipsizlik kararı verilir. Bu kez bu kadını öldürür. Ben de onu.

• cebine veya arabasinaa eroin koy ihhbar et

• şikayet et polise

0|0
    0|0
    • Parası bok. 1günde çıkar.

• Polisi ara adama uzaklastirma versinler rapor alsin

0|0
    0|0
  • Siddet anini kameraya cek

0|0
    0|0
    • Bu adam çok zengin. Zaten türkiyenin tanınmış bir ailesi olduğumuz için gizliden yazıyorum. Herhangi bir polislik durumda her türlü çıkar içerden. Eli kolu çok çok uzun. Bok gibi parası var. Bu bir çözüm değil.

• hacı videoya çekip sosyal paylaşımlara atsa polise filan verse o kadar kişi görse yeminle kaçarı olmayabilir paraylada kurtulamayabilir rezil olur

• madem bok gibi parası var niye şiddet uyguluyor. Valla yazdığın soru aklımda direk fakir bir aileyi canlandırdı her nedense. Ama senin yağtığın yorumlar zengin bir insanı anlatıyor. Sencede bir tutarsızlık yok mu ortada?

• Boşansin

0|0
    0|0
  • Ben olsam kellesini alırdım o anki psikolojiden kıvırır biraz yatar çıkardım

0|0
    0|0
  • annenin mesleği varsa dilediğini yapabilir bence

0|0
    0|0
    • Var da şu an çalışmıyor.

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah bildiği gibi yapsın onu şiddet çözüm değil bence gizli kamera koy ya bir yere sabitle kanıt olsun ya da ses kaydı al bir şekilde

1|0
    0|0
  • Öncelikle başına böyle birşey geldiği için çok üzüldüm icim cız etti 😔 annenin o psikopat heriften acilen boşanması lazım. Boşuna kadına şiddete hayır demiyorlar öyle herifi evinizde batindirmaniz hata annenin acilen boşanıp o heriften kuruşu kuruşuna nafaka alması lazim

0|0
    0|0
    • Bu adam (!) Annemi çok sevdiğini idda ediyor ve bunun yanı sıra eli kolu çok uzun. Tvde ya da görünürdeki gibi olmuyor o işler. Herkesten güçlü nasıl onu kovalım? Evi bile yakar. Üstelik çok zengin. İçeri atsalar 1 günde çıkar.

• Akçı değilim. Ama bu herif akçı. Bu durumda çivi çiviyi sökemez.

• Ne kadar akci olursa olsun umrunda olur mu. TAYYIP inde eli uzun haberlere ver allah aşkına kafanı çalıştır ya madem kurtulmak istiyorsan bunları yapmalisin

• bosansin. o adamla ömür geçmez. sen de annene bu konuda destek ol , korkma sıkıntı çekeriz diye Allah yardim eder. ve kardeşini de yaniniza alin. vermeyin o caniye

0|0
    0|0
  • Oncelikle bence annen orda neden beni kurtamadin der gibi aglamadi.. sende bunlara sahit oldun diye ve boyle biri ille sizde yasamak zorundasiniz diye agladi.. annenle konus onun yaninda oldugunu destegini sevgini ihmal etme.. diger yorumlarinida okudum.. zengin olmasi ve guclu biri oldugu hakkinda.. annen calisiyorsa bir eviniz falan varsa, kocasindan da biseyler kopartabilirse sende calisarak destek ciksan bosansin derim.. durumun icinde olmadigim icin net bir tavsiye veremiyorum bende...

0|0
    0|0
    • Keşke ölse. Kurban keseceğim. Bu adam boşanmaya razı gelmez ki.

• polise shikayet edin lutfen

0|0
    0|0
  • zor bır durum. bosansınlar bence sıddetlı gecımsızlık var anladıgım kadarıyla kucuk cocugu da olumsuz etkıler bu durum

0|0
    0|0
  • Şikayet etmekten baska cozum yolu bulamiyorum bu vakalar da genelde olumle de sonuclanabiliyor

0|0
    0|0
  • Polise gidin darp raporu alsinlar o adami iceri atarlar bosanma davasi acilir birde tazminat davası hem elindekileri alirsiniz hemde kurtulursunuz kimseyi öldurmeden kurtulun

0|0
    0|0
  • Nasil olsa uvey s... rr cek sikayet et

0|0
    0|0
  • Arkadaşım. Bu böyle devam eder mi? Ara polisi gelsin. Allah aşkına komşu ne der rezil oluruz diye düşünmeyin.

0|0
    0|0
  • Annen kardeşini düşünüyorsa bosanir. Boşanmamasi kardeşini düşündüğünden değil bu yanlış. O cocuk bu ortamda daha kötü olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...