En unutulmaz Bayram anınız nedir?

Nerede o eski bayramlar deriz. Ama bugün de bitiyor ve her geçen Bayram eskiye adını yazdırıyor. Sizce eskiler mi? En unutulmaz Bayram anınız nedir?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 14. yasindayken bayramin 1 gunu kadikoyde. galatasaray fenerbahce. macina gitmistik 4 arkadas 2 fenerli 2 cimbomlu. stadin orda dagildik. ben bir arkada ile. fener trubunu. kale arkasina gurdim bir arkadas. maratona bir arkadas gs trubunune. maca ben gs atkisi ile. gittim daha cocuktum maca giderkrn. atkiyi boybuma taktim. fenerliler ilerdeydi. bir taksi. durdu bizi. uyardi ilerxe. fenerliler var. olay. cikar icine. sok dediler neysr bisde. icimize. soktuk biz fenerli arkadas ile kale arkadinda fenei taraftarlarin trubunude. bekliyorduk biz. maca. bufeci bir abi sayesinde bedava girdik. stadda beklerken. yavas doluyordu. bende. gsli. olarak icimde. galatasay atkisi e. trubunde oturuyordum. bekliyordum macin baslamasini mac 7 de biz stada 3 de girmisiz neyse. stadda beklerken gs tarafinda bir hareketlilik oldu. ordan. fb tribune gelen fenerliler icin kapilar. aciliyordu bende o kapidan stadin ortasina kostum ve icimdeki galatasaray atkisini sallaya salaya. gs trubune. kosuyordu. butun bana. kufur ediyordu bir arkadasi. fener trubununde beni tanidi. bu beni. arkadasim. dedi. ordan bir kisi. bunu. oldureceksin. demis arkadasima. oda tamam demis. o zaman 13 yasinda. neyse. mac butti. eve dondun mac 1996 1997. 3-2 biten. macti. donuste. tern taslandi. benim oldugum yere. bir cocuk gecti. cocugun. gozune cam kirigi. geldi. baya. kan. akmisti yani o gun bayram bana. zehir oldu. her turlu. macera. yasadim. kadikoy stadinda. sahayi galatasaray atkisini sallaya sallaya. gecmem iyi bir hatura oldu sadece daha 14 yadindaydim ilk kadikoy derbimdi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçektende nerde o eski bayramlar o heycanlar. Her baryam yeni kıyafet alınır baş ucuma dizerdim sabah hemen kalkıp yeni aldığımız kıyafeti giyer saçlar yapılır babaanneme giderdik bayram için çıkarılan şekerlere yumulurduk😊 bayramlaşana kadar şarkı söyler dans ederdik kuzen tayfasıyla. Bayramlaştıktan sonra bahçeye çıkar delice oynardık kıyafetim batmasın diye çok dikkat ederdim nerde o günler çocukken bayram günleri anlamlı ve farklı bir gündü şimdi artık herkez için sıradan bir gün haline geldi ama hala içimdeki çocuktan kalan o bayram heycanı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Küçükken şeker toplamak İçin komşuları geziyordum ne bayramıydı tam hatırlamıyorum son bahara denk gelmişti Sonra birden çok çişim geldi yapacak yerde bulamadım altıma işedim koşarak eve gitmeye başladım rüzgar baya bir kuvvetli esiyordu eve vardığında çişli pantolonum kurumuştu yinede annem ıslak laylon terliği ile dövmüştü

0|0
    0|0
  • Küçükken 1 lira alırdık haclik hemen boncuklu tabanca vazgecilmezdi ah o eski günler yasimiz daha küçük ama yaşlı gibiyiz bunada anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • Top oynadık kolasına ama havayı görsen yağmur çamur her yer berbat bayramlıklar pert tabii :D bütün köyün çocukları o bayram evde azar yemiştir :D vay be 11-12 sene oldu :(

0|0
    0|0
  • kimse artık bayram harçlığı vermiyor :D

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok rezil edilen bayramım unutulmaz oldu mutlu olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kuzenimle daha küçüktük, arabada oturuyorduk. Bir anda kuzenim el frenini indirince yokuş aşağı gitmeye başladık. Bir teyze vardı arkamızdan koştu koştu ve bizi tuttu eğer o olmasaydı belki şu an buralarda olamiycaktım bu da böyle bir anımdır

0|1
    0|0
Yükleniyor...