Tacizci damgası yedim :-( ?

Bu sabah metrodaydım ufak tefek cüce bir herif bir bayanı taciz etti bayan arkasını döner dönmez sıyrılıp kaçtı kalabalığın içine bayanda benim yaptığımı sandı kafama çantayla vurup beddualar etti millete rezil oldum yerin dibine girdim. Nezaman aklıma gelse bir anda mutsuzluk çöküyor üzerime. Onurum çok kötü kırıldı intihar bile edebilirim. Nasıl unuturum bu olayı?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Toplum öyle bir linç toplumu oldu ki ne desen inanmazlar. Bir kadının saçma alınganlığı yüzünden dayak yiyyebilirsin. Geçen gün otobüste iki kızın konuşmasına şahit oldum , okul çıkışı gıcık olduğum çocukla binince taciz etti deyip dovdurecegim diyordu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kotu bir durum tabi. Aama sen bisey yapmamissin ve bu gercek huzurunu bozmasin kendini de asiri kotu hissetme

0|1
    0|0
  • Sacmalama yapmadigin seyin utancini sen yasamayacaksin

0|1
    0|0
  • Yapmadığın bişey için kendi kötü hissetmene hiç gerek yok bence

0|1
    0|0
  • Sen kendini biliyorsan dert etme

0|1
    0|0
  • Yakalayip kafasina vursaydin adamin

0|1
    0|0
    • şu adam yaptı diyemedim kadın bağrıyrdu insanlar zaten nefret dolu gözlerle bakıyordu bişey söylemeden ilk durakta indim

• psikologa git bence

0|0
    0|0
  • Sen neden boyun eğmeyi tercih ettin adamı bulabilme sansin vardiysa bulsaydin

0|0
    0|0
    • bayan fırsat vermediki zaten bağrıyordu kendimi savunma fırsatım olmadı zaten diğer erkek müsvetteleride linç edecek gibi bakıyordu ilk durakta attım kendimi dışarıya o ş-refsizi bulsam üzerine benzin döküp yakıcam

• yazım hataları için kusura bakma :-(

• ''ufak tefek cüce bir herif''
    ''arkasını döner dönmez sıyrılıp kaçtı''
    :DDD:D:D:DD:D:D:D:DDD:D:D:D ya ahhahahahah çok komik
    başına gelenlere üzüldüm Allah biliyor boşver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben olsam polise sikayet ederdim kameradan bak derdim tazminat davasi acardim hep kadinlar hakli diye bisey yok

0|1
    0|0
  • Vay pic ya

0|1
    0|0
  • Deseydin su adam yapti diye

0|1
    0|0
    • ilk durakta dışarı attım kendimi zaten bağırıp çağırıyordu durumu izah etmeye kalksaydım dinlemeden linç ederlerdi

• Nereye gidiyo bu hal ben anlamadım kadınların arkasından yanından yürürken utanır oldum bu yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...