Ailenizin kardeşler arasında eşit olmadigini dusundugunuz oldu mu hiç?

Bizde ataerkil bir yapi var erkege daha cok onem veriliyor. Abime sunulan imkanlarin cogu bana ve diger kardeslerime sunulmadi. Ne derse onu yapiyorlar gerci bu toplumd adw boyle ama , en kucuk kiz kardesime de ayni sekilde davraniyorlar bize kurduklari otorite ona konulmuyor her zaman firsati daha cok , sinifta kaldi hicbir sey demediler bizim kiligimiza kiyafetimize laf eden babam kardesimin ozguveninin kirilmasindan bahsediyor , bu bahsettiklerimi kiskanclik vs diye algilamayin , hak veriyor musunuz bana abim senelerce kurslara dersanelere gitti ne yapsa affedildi ama. bize. gelince ayni seyler olmadi bilmiyorum. benim. zoruma gidiyor evlat ayirmak

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir kaç defa evet ama yanlış olduğunu anladım efendim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayrım yapanlar var evet. Ama benim ailemde öyle bir şey yok. Gerçi babam en çok beni sever bana düşkün, kendi söyler hep mesela. Ama yaklaşım olarak ayrım yapmazlar bize.
    Senin ailen öyleyse pek önemsemeye çalış, ömrün onlarla geçmeyecek zaten. Oku, çalış. İlerde de evleneceksin büyük ihtimal.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet 5 kardeşiz en küçük benim ve hep benim dediğim oluyor ama mutlu sanıyorlar 🚬

1|0
    0|0
  • Değiller zaten

1|0
    0|0
  • Hiç olmadı öyle bir şey. Annem de babam da feminizm aktivisti zaten.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her zaman olaylar buyugun ustunde kalir. Kucuk sucsuz ve masumdur. 😤

1|0
    0|0
    • İlk çocuk olarak nefret ettiğim olaydır :( çok doğrucu olduğumdan sözüm geçmese vay halime

• Tabiiy ki abimi çok seviyorlar 🙄🙄🙄🙄

1|0
    0|0
  • Olmadı

1|0
    0|0
  • Düşünüyorum eleştirince kıskanıyor oluyorsun onun için alış sen

1|0
    0|0
Yükleniyor...