Tarihi bilmeyip padişahları haremden çıkmayan kişiler olarak bilen ve tatilde yarı çıplak gezen kızlar hakkında?

Tarihi bilmeyip padişahları haremden çıkmayan kişiler olarak bilen ve tatilde yarı çıplak gezen kızlar hakkında düşünceleriniz nedir?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her koyun kendi bacagindan asilir beni ilgilendirmez

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk 10 padişah hariç Osmanlı padişahları tam bir fiyaskodur haremde karı kovalarken düşüp ölen de vardır.

1|2
    0|0
  • Tarihi bildiklerini, padişahların haremlerinin olduğunu ve tatilde istedikleri gibi gezdiklerini düşünüyorum çomar?

0|1
    0|0
  • O haremde olmak için canını verirlerdi. Yavuz sultan selim 8 sene padişahlık yaptı sadece 2 senesi İstanbul'da geçti. Hep savaştaydı. 1. Murad savaş meydanında şehit oldu. Kanuni 13 sefere çıktı o seferler 6 aydan aşşağı olmuyor

0|0
    0|0
  • çıkıp çıkmamasını bilmiyorum ama rekor 2. murata ait 13 yaşındaki cariyeyi yatağa atmış 14 yaşında doğurtmuş 16 yaşında idam fermanını verdirmiş.

hürremide 15 yaşındayken yatağa atmışlar gerisini sen düşün.

0|1
    0|0
  • Yarı çıplak dediğin de en fazla bikinidir allahın abazası

0|1
    0|0
  • Cühelalar.

0|0
    0|0
  • Kanunin oğlu sarı selim haremde ayağı kayıpta düşüp öldüğü falan söylentisi var. ne kadar doğru orasını bilmem. burada biraz bilgi var haremle ilgili : www.girgin.org/ansiklopedi/osmalidaharem.htm

0|0
    0|0
Yükleniyor...