Arkadaslar erkeklerin abaza tacizci tecavüzcu olmalarının sebebi kucukluklerinde sakli olabilir mi. Mesela kiz çocuklarıni babalari senin seyiyi yediğim kizim diye sevmez ancak anneleri lolligini yerim diye seviyor. Daha sonra anneler erkek cocuklarini yıkar temizler altini degistirir yerine göre 10 yaşına kadar devam eder. Ama baba kiz çocuklarina yapmaz. Sünnet ve azıcık ucundan meselsi. Buna örnek cok bulunabilir. Tabi bu örnekler erkeklerin biraz daha problemli olmalarına anneleri sebeb olabilir mi. Kendi kuyularini kendileri kazmis gibi. Bununla birlikte istisnalar olabilir kaideyi bozmaz. Herkes böyle demiyorum. Cevaplariniz ile bilgi paylaşımı yapar misiniz şimdiden herkese teşekkürler...

Güncellemeler:
Herkese teşekkürler

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Herseyin temeli zaten çocukluk. Sağlam bir birey değil o igrneclikleri yapan ve tabiki sebebi gecirdigi cocuklugu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir erkegin birine taciz etmesinin ya da tecavuzun cok nedeni var bunlardan en yaygini cinsel istek ve erkek oldugunu hissetme durumu. Erkek cocuk kucuklukten kadina karsi nasil davranmasi konusunda iyice egitilmeli ona erkek oldugundan cok insan oldugunu vurgulumak gerekir aslan oglum hadi goster amcaya pipiyi deyip kizina kalk sofrayi kur dersen o bir erkegin bir kadindan daha guclu oldugunu yerlestirir aklina bunun yerine daha ozgun şeyler soylenmeli cocuga ne aşilarsan oşekilde büyur birde kalpte iman varsa saglam bir sekilde yanindan ciplak kadinlar bile gecse gozunu dondurur bakmaz cinsel istegin artmasida tahrik vs fakat karsisindakinin bir kadindan ziyade bir insan oldugunu tam olarak kafasina yerlestirse toplumumuzda bu kadar tecavuzun olmayacagini dusunuyorum

0|1
    0|0
    • Dusunuyorum da tecavuz hakkinda amaç sadece bir delik mi gerçekten cinsel birleşme tek kişilik mi yapiliyor bu 2 kişilik bir olay değil mi 2 kişinin de rolleri ne bileyim hislerini paylaşması gerekir zorla oluyorsa damacadan essekten ne bileyim yurdum insanının nacizane çözümlerinden ne farkı olur?

• Bence sebep bunlar degil hormonlar

0|1
    0|0
  • Bu tamamen oros pu çocukluğu başka bir açıklaması yok

0|1
    0|0
  • Alakasiz

0|1
    0|0
  • evet cocukluga bagli ola bilir amma anneyle bagli oldugunu dusunmuyorum

0|1
    0|0