Fal ile ilgili (detay lütfen)?

Bugün arkadaşımın arkadaşı kahve falı baktı ve söylediği herseyi bildi üst üste önce çok şaşırdım hala öyle devam edince biz arkadaşımla kötü olduk sıcak bastı Kalbimiz hızlı hızlı atmaya başladı Bayılacak gibi oldum yüzümüzü yıkamaya gittik. Gelince kıza devam ettirmedim zaten bakma dedim. Arkadaşım da korkuttu sürekli bişeyler diyo. Üçümüz de regldik acaba onunla falan ilgisi var mıdır bu durumun? Yoksa korktugumuz için mi böyle bunaldık? Eve geldiğimde iyiydim falı ses kaydına almıştım simdi tekrar dinleyince yine bir kötü oldum bugün nası yatcam bilmiyorum? Ne düşünüyorsunuz :((

Güncellemeler:
Ve az önce kusacak gibi oldum bide panikatak hastasıyım fazla evhamlıyım vs.

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıyordur seni birinden duydu

0|0
    0|0
    • O salladı veya sallamadı o kısımla çok ilgilenmiyorumda şuanki psikolojimi düzeltemiyorum bide panikatak var

En İyi Kız Görüşü

• Valla fal sıkıntılı iştir şaka dan da olsa bakmayın bizim bir arkadas vardı kız bakardı sürekli sonunda kafayı yedi zaten falı bilmesinin nedeni arkadaşının cinleri aman sakat işler daha yapma insanda huzur da birakmiyo bende o deliren arkadasa baktirmistim benide huzursuz etmişti

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben bugun burda birinin falina baktim ilk defa baktim baya iyi salladim hepsi gercek cikti falci acacam beklerim

0|0
    0|0
  • cahilsiniz saçma sapan hurafelere inanmamanızı öneriyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fala inanmak doğru bişey değilya atın şu düşünceleri.

0|0
    0|0
    • O salladı veya sallamadı o kısımla çok ilgilenmiyorumda şuanki psikolojimi düzeltemiyorum bide panikatak var

• Ölmezsin inş

0|0
    0|0
Yükleniyor...