Sosyal medya çılgınlığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün bir arkadaşımla geziyordum. Arkadaşımın bacaklarında bir sorun var. Çok zor yürüyor ve birisine tutunması gerekiyor. Ben bunu arabayla evine bıraktım. Tam gidiyordum arabanın aynasından baktım yere düştü. Koşarak yanına gittim. Gittiğimde bacakları kanıyordu, arabadan peçete falan getirdim. Ben onun için uğraşırken o ise telefon ile ayağının kanayan yerlerinin resmini çekip, sevgilisine atıyor.

Daha sonradan facebook'a girip, orada paylaştı. Ben de gerçekten canı acıyor mu, yoksa numara mı yapıyor çözemeden, üstüme düşen görevi yapıp gittim.

Sizce bu sosyal medya çılgınlığı ne olacak?

1|1
21|6

En İyi Kız Görüşü

• Yaa bu millet gercekten herseyin civigini cikartiyor hayati sosyal medya olmus insanlarin. Yazik yaa biz hic iyi yere gitmiyoruz elin gavuru cikartti bizimkileri aptallastiriyor kendisi uretmeye grlismeye devam ediyor bizim hayatimiz ise sosyal medyada.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalık. Bugün boğaz turuna gittim. Millet sürekli resim çekiyor. Bİri oturuyor biri kalkıyor biri konuşuyor biri susuyor. Kafayı yemiş millet. Hem kafire söverler. Yapılan telefonuda k.. pek gibi kullanıyorlar. Ve bu çılgınlığı başıkapalılar yapıyor genellikle baskıdan oluyor galiba. Japonda vardı 1 tane çekildiler tertemiz oturdular izlediler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Sırf bu insanlar yüzünden sosyal medya kullanmıyorum.. Geçen bir akrabamızın kardeşi kalp ameliyatı olcakmış facebooka resim atmış biz ameliyata giriyoruz diye , ameliyattan çıkmış daha kendine gelmeden biz ameliyattan çıktık diye.. Geçmiş olsun bile demek gelmedi içimden gerçekten kardeşinin ciddi bir şeyi olsa fotoğraf mı koyar insanın aklına foğraf çekmek gelmez diye düşünüyorum şahsen

0|2
    0|0
  • Insanlar artık birsey olsunda fotografini çekip faceye atayim diye düşünüyor 😅😅 facede rastladığım oluyor

0|1
    0|0
  • Oha ya

0|1
    0|0
  • Selfie cekmek icin ölen insanlar var. Bu birsey mi?

0|1
    0|0
  • Vallahi pes

0|1
    0|0
  • Aynen bu sosyal medya cilginligi gittikce icler karartiyor.. Anasi babasi dedesi ninesi olen oturup ruhuns fatihe gondercekken acip telefönu ölun haberini yayiyor onuda gectim ruhunu birakmis kisiyle gecmis yanina selfie cekip paylasim yapiyor oda olmadi.. bir kiz hastanede annesinin babasi olmus annesk bir tarafinda kiz diger tsrafinda foto cekiniyorlar neymis efendim son hatiraymismis hey Allahim !!! Yasiyorken cekmezler olunce kiymete biner fotograf cekinmeye baslarlar •

0|1
    0|0
  • oha be böyle arkadaşım olsa ciddi ciddi iki tane patlatırım yüzüne bu ne böyle

0|1
    0|0
  • Samimiyetsiz insanlardan nefret ediyorum.

0|1
    0|0
  • Saçmalık.

0|1
    0|0
  • Ben direk numara yaptığını düşünürdüm herhalde ve bu kadar da olmaz dedirtecek şeyler yapiyorlar resmen ya

0|1
    0|0
  • Yok artik..
    Ama sen gene böyle olmaktan vazgecme. Cevremizde karşılıksız yardimi gec kendi yolundan vazgecip donup yardim edeni bulmakta zor :) arkadaşlığını kişiliğini tebrik ediyorim 👏

0|1
    0|0
  • Şaşırmadim. Bir şey de düşünmüyorum. Ne halleri varsa görsünler

0|2
    0|0
  • Allah akıl fikir versin arkadaşına.

0|1
    0|0
  • Hastalık ya nefret ediyorum sosyal medyadan.

0|1
    0|0
  • Bayağı saçmalamış.

Böyle şeyler yapanları anlamış değilim, Allah'tan kullanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Vayy Eznora, hoşgeldin :)
    Sosyal medya çılgınlığını boşver, sana bir şey olmasın :)

0|0
    1|0
  • Zamanla daha kötü bir hal alacak..

0|1
    0|0
  • nick çok tanıdık fjfjjf deprem olsa ilk sosyal medyada paylaşıyoruz durum oldukça vahim

0|1
    0|0
  • Ergendir

0|1
    0|0
  • Biraz bok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• pek bir şey düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Bazıları yaşamadığı hayatın rolünü iyi yapar :)

0|1
    0|0
  • İsmi sosyal medya ama insanı asosyal yapmaktan başka pek bir işe yaradığı yok.

Üzücü.

0|1
    0|0
  • bir tokat çakıp gitseydin keşke

0|1
    0|0
  • Bacağı kopsa çekip resmini atacak herhalde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...