Ne zaman çalışmayı düşünüyorsunuz?

Burdaki issizler size diyorum😀 Ne zaman iş bakmayı çalışmayı dusunuyorsunuz?
Ben agustosta bakicam cunku tatile gidicez gelince bakicam 2-3 ay calisip burun estetigi yaptiricam 😐😑

Güncellemeler:
##
XxX

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• öğrenciyim ama iş bulamadım şu an evde kös kös oturuyorum bayramdan sonra gene bir sokaklara çıkıcam ama pek umudum yok bu devirde herkes torpil benimde kimsem yok öyle bana yardım edicek kendi kendime mücadele vermeye çalışıyorum bu arada yaşım 18 bide sadece 2 ay boşum yazdan sonra okul var bana ne önerirsin harbi ihtiyacım var şu an paraya

1|0
    0|0
    • Bende senin gibiyim 18 yasinda okulu birakmak zorunda kaldim bu durumlar yuzunden allah yardimcin olsun insllh sende okulu birakmak zorunda kalmazsin

• o derece değil tabi ama yinede paraya ihtiyacım var kendime birşey almak istesem hep sıkıntı ailemden isteyemiyorum durum o kadar iyi değil ekstradan bide onlardan almak istemiyorum en azından kendim paramla alsam evdekilere sıkıntı olmaz ama işte bulamadık iş

• Ben marketlerde orda burda surundum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Okul bitecek sonra askerlik 30 A kadar yolu var

1|0
    0|0
  • Hayırlısıyla okul bitince.

0|0
    0|0
  • ben zaten çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Çalışıyorum zaten

0|0
    0|0
  • çalışıyoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düşünmüyorum 😁

1|0
    0|0
    • Ihtiyacin yoksa çalışma asilan cok olur sana sarisinsin bide

• Ya lys sonuçlarını bekliyorum ona göre kursa başlıcam yoksa yazın bir işte çalışmayı ben de istiyorum ama o yaz bu yaz olmadı:d deme öyle kız estağfurullah

• İşsiz değilim, öğrenciyim. Bakalım Kpss'den iyi bir puan alirsam mezun olur olmaz da çalışmaya başlarım.

0|0
    0|0
    • Öğrenci misiniz diye sormadim ayrıca ogrencilik para kazandirmiyor issizsin iste

• Paraya ihtiyacım yok ki. Paraya ihtiyacım olsa calisirdim.

• Iyi ok bb

• Birkaç ay oldu işi bırakalı da ikinci univ bitene kadar duşunmuyorum canım ya. Eski şirkete uzaktan bağlantı yapıyorum ara sıra öyle.

1|0
    0|0
    • Hakkinda hayirlisi neyse o olsun 😊

• Hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...