Hiç biriyle güçlerini birleştiren ve kazançlı çıkan var mı aranızda?

Karşıdaki kişinin sizi zengin ünlü edeceğine ne kadar güvenirsiniz? Nasıl bakıyorsunuz güçlerinizi birleştirmeye?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Güçleri değilde ben mesela ortam ve çevre geliştirebilirken çevremdekiler ya da bana yakın olmaya çalışanlarda benim sırtımı yere getirtmiyor. Bu işlee birazda böyle, iki elin sesi var durumu gerçek yani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Güçleri birleştirmek diye bir şey yok bir taraf her zaman daha iyi durumdadır ki öbürü onu ikna eder. Kimseye de güvenmemek gerek.

1|0
    0|0
  • Valla bir tarafın paralı diğerinin parasız olduğu hiçbir güç birleşmez... Ortada büyük bir pasta vardır 2 tarafta güçlüdür pastanın tamamı için güçler birleştirilir yoksa kimse kimseyle güç birleştirme bu züürt tesellisi olur

1|0
    0|0
  • Biz birleştirdik battık sen yapma 😊

1|0
    0|0
  • Ortaklik barindiran hicbiseye olumlu bakmiyorum ben

1|0
    0|0
  • yok maalesef

0|0
    0|0
  • Kısmetse bu kurban bayramında akrabağlarla güçlerimizi birleştirip danaya gircez 😁karlı bir iş olur diye düşünüyorum sen ne dersin 😂

0|0
    0|0
  • Bizim semtten çocuklarla Voltran oluşturcaz inşallah

www.cizgifilmbaba.com/.../voltran15bolumuizle.jpg

1|0
    0|0
  • He ben voltranla birlestirdim

1|0
    0|0
  • Şu aralar öyle bir planım var ama dur bakalım. Ama birinin beni bir yere getirmesi durumu değil. Benim kendimi eksik gördüğüm yönlerde başarılı birisi mesela. Eğer beklediğim gibi gelişirse haber veririm.

0|0
    0|0
    • Basarilar umarim bir anlasma vardir ya da taviz vermemissindir

• Henüz bir anlaşma durumu yok ortada, daha çok atışma aşaması, bakalım neler olacak.

• Valla eşimle güçlerimizi birleştirdik, ortaya harika bir çocuk çıktı. Bu sayılır mı?

1|0
    0|0
  • Voltranı oluşturma gibi mi?

Kimseye guvenip is yapmadim yapmamda

0|0
    0|0
  • Valla bir tarafın paralı diğerinin parasız olduğu hiçbir güç birleşmez... Ortada büyük bir pasta vardır 2 tarafta güçlüdür pastanın tamamı için güçler birleştirilir yoksa kimse kimseyle güç birleştirme bu züürt tesellisi olur

0|0
    0|0
  • filmlerde oluyor efendim

0|0
    0|0
  • Eskideeen

0|0
    0|0
  • Ben hep zarar ettim. Sorun ya bende ya da karşıma aldıklarım çok zeki

0|0
    0|0
  • Bos isler

0|0
    0|0
  • Sanırım sana biri ünlü yapmayı vaad etti. Dikkat et. Yeşilçam filmlerindeki kızlar gibi olursun.

0|0
    0|0
  • yalnızlığı seviyorum birleştirsem dahi bir gün ayrılma ihtimalim yüksek

0|0
    0|0
  • Benim düşündüklerimle babamın düşüncesi bir olsaydı zengin olmuştuk

0|0
    0|0
  • İnanmam o tarz şeylere

0|0
    0|0
  • voltran vardı

0|0
    0|0
  • Yeterince zenginim ve çevremdede ünlüyüm gerek tok kimsenin yardımına sadece sacmalık

0|0
    0|0
  • walla biz abimle yenı ortak olduk :d bakalm batarmıyız cıkarmıyız allah bilir :D

0|0
    0|0
  • Playstation oyunlarinda ise yarar güc birlestirmek

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...