Boy kilo oranı ile kendini insanlara değerlendirtenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba canımlar 😊

Bu soruları hep görüyorum boyum nasıl kilom nasıl vs vs genelde boyunu begenmeyen arkadaslar cokca soruyor. Benim boyum 1.74 kilom 55 şimdi sorsam birinin bana igrenc demesi umrumda olmaz. İnsanlara kendinizi degerlendirtmeyin 2 metre boyu ile hava basan bir artist kaza gecirir felc kalır ve 1.50 boyu olana hayranlıkla bakar. Benim çogu arkadasim minyon ve gayet şeker kızlar, boy kilo meselesini sorun etmeyin kendinizden yuksekte olanlara bakıp imrenmek yerine sizden alttaki sakat insanlara vs bakın ve halinize şükretmeyi deneyin, burada nasılım sorusu altinda insanlarin sizi asagilamasina izin vermeyin. Öpüldünüz 💋💋

3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bulutresim.com/.../...12ea819e9b340cb822cf6a5f.jpg
    Güzel yorumladin yegenim.
    Bazen cümlelerle anlatmaya calisirim ama ; böyle bir resim herseyi acikliyor degilmi?
    Kendisi ile barisik insandir mutlulugu tadan.
    Zaten nasilim sorularina yorum yapacak yasi coktan gectim.
    Sadece olurmu olani göstermek benim görevimdir derim.
    Kizim diyebilecegim biriyle de hemfikir olmak sevindiriyor beni.
    Örnek bir soru.
    Sen ve senin gibi düsünenlerin cogunlukta olmasini dilerim.
    Bayramin kutlu olsun yegenim benim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1.56 boyum 45 kilom var çok da memnunum halimden 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kilo ve boy arasında ki orantı kilonun boy dan 10 eksik olması olduğuna göre normalde 174 boyu olananın kilosunun 64 olması çok doğaldır.. Ancak 55 olması da o kadar doğaldır.. Önemli olan sağlıklı ve dayanıklı olunmasıdır..

1|0
    0|0
  • Benim sevdiğim kızın boyu 1.60 gayet iyi

1|0
    0|0
  • hic birsey boy ve kilo ile alakasi olmayan durumlar insanlar biraz kendilerine güvenmeli

1|1
    0|0
  • İnsanlara anlatmak istediğim şeyleri, soru detayında yeterince açıklamışsın.

1|1
    0|0
  • 160 kız candır efendim

1|0
    0|0
  • Boyu Kısa Olan Erkekler Yerden #Güç Alan Erkeklerdir.

1|0
    0|0
  • 1.85 100 kilo biraz kilom var

1|0
    0|0
  • Boy ve kilosuna göre değer eden nesneye mal denir :) Allahım bizi gönlü ile değer edenlerle karşılaştırsın. Amin :)

1|0
    0|0
  • Boy ve kilon on numara beş yildiz... :)
    Ancak kendini yorumlara mağruz birakacak kadar aciz olan insanlarida anlamis degilim acikcasi...
    :) :) :)

1|0
    0|0
  • Yiyip icip oturanla yemesine icmesine onem verip spor yapip fizigini sekle sokanlar arasinda illaki fark olcak ama kimsenin kimseyi ezmeye hakki yok

1|0
    0|0
  • insanların hakkımda dediklerini umursamam sırf boy veya kilo için değil herşey için ama değer verdiklerimi umursarım

1|0
    0|0
  • Kafayı yemişler

1|0
    0|0
  • tamam izin vermeyelim ama kızlar hep ediyorlar beni gel beni savunsana 🙈🙈

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • boy 192 kilom 87 ben nasılım?

1|0
    0|0
  • ergen bebeler kendılerını tatmın edıyolar

1|0
    0|0
  • valla 194 cm gelirim ama hiç hava atmadım

1|0
    0|0
  • gorunuse aldananlar

1|0
    0|0
    • genellikle bayanlar partnerinin kendinden uzun olmasini istiyor. kulturel bir baski bence bu. bazi evliler hatta unlulerde de erkek kisa kadin uzun durumu var. bizdeki kizlarin büyüttüğü gibi bir problem olmadigini gösteriyor

• Ne diyo la bu kendi kendine?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Katılıyorum. Mesela bende kimseye kendimi yorumlatmam, neden insanlar bana beğendim beğenmedim iyisin kötüsün desin ki buna izin vermemeleri lazım bence. Başkalarına göre şekillenmeyip kendilerini kabullenmeliler.

1|0
    0|0
  • Evet haklısın

1|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • Insan kendini sevmeli

1|0
    0|0
  • İnsanlarin dusuncelerini merak ediyor olabilirler