Acil yardım edin?

selam arkadaşlar nerenden başlayacağmımı bile bilimyorum biliyorum saçma ya da seni hayal gücün diyceksiniz inan bunu yaşayan anlar yaşmayan anlmaz doktorlar bile gittim ama ilaçları alma ragmen tekraladı hiç bittimedi ramaz boyu rahat gibiydim ama ramandan sonra tekralmya başladı ve büğün yine olan oldu aklıma ses ile onu dediklerin yaparken buldumum kendimim ve aklım yerine geldi zaman pişmanıklar oldu o beni hiç bırkamıyor ne oldun bile bilimyorum hayal mı sizce bence hayır hayır diğil olsa bu geçerdi doktor bile gittim artık herşeyden bıkmış haldeyim karanlık yerleri seviyorum güneşten nefert ediyorum inmayacaksız ama ezan kuranların sesin bile duymaktan nefert eder haldeyim ne zaman oldun hatırlamıyorum ama bir gün 3 farklı sebol gördüm biliyorum ruya ama bircinde beni alıp senbole götürmek istedi diğeri ise tam karışımda olan duvarından bir farklı sonbol çıktı ama hemen kednime geldim diğeri ise birileri beni ailıp bizim evin önde bir kişiyi selamlamı istyordu çok ama çok işık vardı öleceğim sandım ve kendime geldim neyse bunlardan sonra ise geceleri balkonda işarler bezer şeyler görüyorum ve ne zaman görsem aklıma gelen ölüm yani birbilerin öleceğin öncden hisediyorum ve sanki o kişi beni gündüz olan kadar bırakmıyor mesla bu bir kaçgün önce oldu odamda beyaz ışık her yerde gezmye başaldı dakklar içinde kaybolup çıktı ve sahbası bizim mh genç yaşta bir kişi oldu ve ondan öncede olan bir parkta oturuyorduk tam yanımdan beri geçti ben ise herkesin içinde burda biri ölcek dedim ve öldü hemde o yerde tam dedim

Güncellemeler:
yerde oldu ve zaman geçti daha kötü oldum ilçlar başından beri etki yapmıyordu doktor desem yapar yapar ama olmuyorrrr her gün kötüye gidiyorum insanlardamn nefer ediyorum dişarı çıkma biri ile konuşmak çok zor oluyor ne yapacağmım bile bilimyorum o ne oldun bilimedim kişi bazen ii olsa bile bazen kötü oluyor beilk farklı kişiler bundan emin biri insanlara yardım ettmeim söylüyor diğer edersem birilerin yani onu dediklerini yapmasam birbilerin ölecegin söylüyor bana ne oluyor bilimyorum ho

0|1
04

En İyi Erkek Görüşü

• Size konulan bir tanı var mıydı? Şizoaffektif bozukluğunuz olabilir. Fedakâr ve istekli bir çalışma olmadıkça, dürüst olmak gerekirse uzun bir müddet insanı etkiler, daha doğrusu atlatılması zordur... Sizin için ne önerebileceğim hiç bilmiyorum pratik olarak uygulayabileceğiniz. Ama en az 2-3 sene haftada 2-4 saatten az olmayarak psikoterapi uygulayan bir psikolog veya psikiyatr yardımı almanız şart.

2|0
    0|0
    • Birilerinin ölüp ölmeyeceklerini söylemelerinden ziyade, çok kötü veya az kötü olan şeyleri yapıp yapabileceklerini söylüyorlar bence ki kinayeli konuşmuş oluyorlar bu durumda. Bence de iyilik yapmayın kötü yüreklilere ama iyi kalpli olup da kötü bir eylem veya kötülük yapmış olanlara yapabilirsiniz çünkü onlar ölümcül olmayan veya olan sonuçları ortaya çıkarmaktan çok uzak insanlardır. İçinizden birilerinin öleceği duyguları geçiyorsa ve mantığınızla da onların kötü niyetli olduklarını düşünüyorsanız, iyi niyetli veya iyi yürekliler için sarf edeceğiniz vakti, nakdi veya kas gücünü, bence de onlar için harcamayın çünkü vakit, parasal kayıp olur veya yorgunluk da olabilir büyük yardımlarda. ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• mevzu baya bir derin :)

0|0
    0|0
  • sen bir kahinsin

0|0
    0|0
  • Çok ilginç

0|0