Arkadaşlar piskolojikmen kötü durumda kalıyorum yardım lazım?

Ya şimdi biz normal çekirdek bir aileyiz 4 kişi annem babam ben ve benden 3 yaş küçük kardeşim bazen çok masraf olabiliyoruz bazen az yani ordan burdan borcumuz harcımız oluyo sıkışık durumda olsak bile babam belli etmiyor istediğinizi alın yapın yavrularım diyo yani şöyle az önce de alışverişten geldik farketmeden olduğunca çok harcamışız 422.34 tl toplamda ama herkese birer parça birşeyler aldık yani aklıma takılan harcandığı gibi kazanılmıyo daha çok borca sokmak istemiyorum tek ben böyle düşünmüyorum aile içinde her birey böyle düşünüyor fakat tasarruflu olmanın ve bir yerden yardımda bulunmanın yolunu arıyorum kız çocuğu olduğum için babam şuanlık işe sokmuyor beni ve şu an ki miktarı duysa biraz kızabilir sizce bu piskolojiyi yenmek için ne yapmalıyım?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• alıs verıs yaparken gercekten ıhtıyacın olup olmadıgına, karar verdıkten sonra cık. o spor ayakkabıya ıhtıyacın var mı yoksa evdekı ıyıce parcalandıktan sonramı almalısın gıbı gıbı seylerı dusunerek bır tık yardımcı olabılırsın. alıs verıs yaparken duyguların degıl mantıgın on planda olsun. ayyy cok guzel ya da ayyy rengı cok tatlı yadaa ayyy arkadaslarımın hepsınde var la degıl ıhtıyacım var mı yok mu dıye gıdersen emın ol durum degısecektır.

0|0
    0|0
  • Nasıl çekirdek ay çekirdeği mi kabak çekirdeği mi?
    Bunlar önemli

0|0
    0|0
    • Komikmiş soruma cevap arıyorum cümlelerimdeki imalara laf değil

• Bunları düşünmen normal. Biraz tasarruflu olmaya bak diyeceğimde dörtyüz yirmi iki tl çok tasarruflu olduğunu göstermiyor..

0|0
    0|0
    • İhtiyaç vardı birazda zevke göre aldık ama haklısın

Yükleniyor...