Aşağıdaki Motorla 3BİN Km Yol Yapılabilirmi? Hararet ya da başka bir Problem Çıkarmı?

Aşağıdaki Motorla 3BİN Km Yol Yapılabilirmi? Hararet ya da başka  bir  Problem Çıkarmı?

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• yola cikmadan önce esasli bir servisten gecirmen lazim güvenligin icin, motor tehlikeli sey ama cok daha uzun mesafelerde yapabilirsin o motorla , kullanan arkadaslarimdan biliyorum

0|0
    0|0
    • Havaların çok sıcak olmasi endişelendiriyor beni. bir de. bunlarla düştüğünde yaşama Şansın da yok.97 de kullanmaya başladım hiç düşmedim ama hava raporunu da inceliyorum Karadeniz Bölgesi yer yer yağışlı oluyor. yağmur yavaş yagdiginda ilk başladığında kayıyor bunlar. ona göre gidicem artik

• eger acelen yoksa zaten normal sürersin öyle olmasi gerekir , stres yapmadan tadini cikartarak gidersin , bol bol mola yapmayida ihmal etmezsen iyi olur

• Zaten sol kolumu kullanamıyorum fazla. mola vererek gideceğim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• dinlenmeli bence efendim

0|0
    0|0
  • Yapılır , adamlar ybr ile dünyayı dolaşıyor

0|0
    0|0
  • Bu sene yolda birakir

0|0
    0|0
  • Bakımı tamsa sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Bakımları tam Yunanistan Bulgaristan Macaristan Makedonya ya gitmiştim ilk zamanlarda ama 5 yıldır uzun yola çıkmadım. En fazla Atina ya gittim Edirne Enez e geldim o kadar. 5 yıldır hep kisa mesafe yaptım. Kısacası Dedeagactan Rize ye gideceğim

Yükleniyor...