Takip listemdeki bazı kişilerin tuhaf davranışları?

Karşılıklı takipleştiğim kişilerden bazıları mesajlara cevap vermediği için listemden attım çünkü soru sormuşum bir kaç tane hala cevap vermedi oysa takipte olduğum için ne zaman bir paylaşımda bulunmuşsa görebiliyorum ya da soru sorduğunda bildirim alıyorum. 3-4 gün önce soru sormuştum onlie değil demek ki diye gelirse cevap verir diye beklemiştim ama görüyorum ki mesaja karşılık verecek kadar kayda değer bulmuyor, ben de çıkardım listemden ve onu da beni takip etmesini engelledim.

Tamam cevap verecekti unutmuştur diyebilirsinizi o yüzden engellemedim zaten hala yazabilmesi için bir şans veriyorum (böyle davranmasını açıklaması gerekiyor tabiki) ama belli bir süreden sonra da engellicem.

Size de sinir bozucu geliyor mu bu durum?

Güncellemeler:
Arkadaşlar özel mesajı kast ediyorum

0|2
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi 2 bildirim olsun üstte,2 de mesaj. Mesaj daha çok ilgini çeker ve ilk mesaja bakarsın dimi? herkes öyledir bence. Olması gereken de budur çünkü 2 tane görüşüne yorum gelmiş olması mesajlardan daha değersizdir. Mesaj kişiseldir. Bakmıyorsa kaldıracaksın kişiyi hiç gereği yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• takiplestigim kisilerin sorularini muhakak cevaplarim fark ettigim an neticede soru ve cevaplarini begendigim icin takip ettim

1|0
    0|0
    • Ben onu kast etmedim her soruya görüşe cevap vermeyebilir insan onu anlarım ama özelden mesaj yollamışım dikkat edersen mesaj diye özellikle de belirttim. Mesaj kişiye özel sorulan ve önemsenmesi gereken bir şey ama buna yanıt verilmemiş ben bunu kastettim

• mesajina cevap vermiyorsa cikarman bence dogru olmus :)

• Kââle alinmamak gerek burada gerekse sosyal yasamimda tahammul edenedigim bir harakettir, saygisizliktir...

2|0
    0|0
  • Sorudan kastin genel olarak sorduğun soruya görüş birakmamasi mi mesaj olarak soru mu eğer mesaj olaraksa bir tane daha yaz cevap vermezse bırak zaten birskmissin ama bir mesaj daha at bari yargısız infaz yapma

1|0
    0|0
    • Mesajı kast ediyorum, yoo yazmam artık zaten okumadığı mesaj bildirim ekranında sarı renkli olarak duruyor gözüne çarpıyor zaten..

• Şu an engellemedim ki zaten sadece engelleyip geri kaldırdım ki birbirimizin takip listesinden çıkmış olalım. Bir süre beklicem cevap gelmezse bu sefer süresiz engellicem ;)

• Hm anladım ama genede engelleme bence dursun nolcak ki 😕

• hersey ego naparsin var öylesi ve burada fazla

1|0
    0|0
  • Bir insan sana nasıl cevap vermez ya hayret bir şey

0|0
    0|0
  • daha yeni banada aynısı oldu engel attım :D baktım yazmıyor hint kumaşları :D

1|0
    0|0
  • Salla gitsin salaklari 😂

1|0
    0|0
  • ahaha bu kızla aynı kafadayız :D

1|0
    0|0
  • Sadece sen soruyorsan onlara fırsat vermiyorsan hep sen konuşuyorsan onlarda bu durumdan memnun değilse artık sana yanıt vermemeleri çok normal

0|0
    0|0
  • Takip listendeki bazı kişilerde tuhaflık görüyorsan şu sitede iyimiş yani ne diyeyim :D

0|0
    0|0
  • şu takip şeysi çok saçma 😶

0|0
    0|0
  • Triplerinizi ks dışında bir yere atınız diye yazı yazdiracam girişe a qn

0|0
    0|0
  • evet tuhaf bir durum

0|0
    0|0
  • :)) çok kızmış duman atıyor resmen

0|0
    0|0
  • Garip

0|0
    0|0
  • kimin ne oldugunu bilemeyiz...

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Takma, çıkar herkesi

2|0
    0|0
    • Yok ya değerli insanlar da var listemde o liste aslında onlarla olan bağım gibi bir şey bazen bakıyorum değer verdiğim insanların sorularına görüşlerine falan, ama bazılarını revize etmeliyim sanırım

• iyide takip listendeki herkes senin sorunu beğenecek ve cevap verecek diye bişey mi var

0|0
    0|0
    • Sorumu doğru anladığından emin misin acaba?

• Aslında benim sorumda yanlış anlaşılacak bir şey de yok bu arada ;)

Bazıları "mesajlara" cevap vermediğinden... diye yazmışım oraya zaten. Öteki türlü onun adı görüş olurdu mesaj olmazdı ki ;)

• haklısın:)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...