Tatilde tanıştıgım katalunyalı kız TÜRK erkekleri neden koltuk altını kadınlar gibi kesiyo dedi? ne demk oluyo bu?

cvp veremedim tam anlamıyla önce homo zannetmiş çünkü homolar ve kızlar keser dedi dondum kaldım?

Güncellemeler:
fsfsdfsd
afafsfafafafa

0|2
3|4

En İyi Kız Görüşü

• yabancı filmlerde mesela erkeklerin çoğunun koltuk altı kıllıdır.
    Türkiyede bir denize giderken jilet atarlar mesela onu demiş

0|0
    0|0
    • bu kızın babasını gördüm koltuk altı müslüm gürsesin saçları gibi

En İyi Erkek Görüşü

• Katalunya nerde oluyor hacı ilk kez duydum dalga geçmesinler senle :)

0|0
    0|0
    • Vay be ne cahil mişim Katalonya diye İspanya'ya bağlı ülke varmış 😂

• başkan sende ne degişik bir kardeş çıktın be))

Kızlar Ne Diyor 2

• bunda cevap veremeyecek ne var.
    bız musluman bır ulkeyız ve temızlık bızde esastır dıyemedın mı : ))
    ya da en basıt cumleylede cunku turk erkeklerı temız ve bakımlı olmayı sever deseydın. o da aptalmı canım kactane adam var kesen hepsımı bısey...
    #bence :)

0|0
    0|0
    • evet tabiki dedim oda biz pis degiliz ve koltuk altının temizlikle ne alakası var dedi ayrıca temizlik insanlar için saglık için esastır da dedi (

• ama homo derken yanında ben varım bende erkegim ve TÜRKÜM 5-6 ülke gezmiş hiç böyle bişey görmemiş

• tamam tabııkı... gezsın napalım yanı... bızım ulkemızde koltukaltını alan her turk erkegı oyledır ya da boyledır demeye gerek yok kı. gereksız bır onyargı var onun tarafında ve sende bunu tek basına gosguslemeye kalkısmıssın. bende bu noktada dıyorumkı... bırak o oyle bılsın. bak ne dıyosun erkegım... e tamam. sen kendını ve tuylerını alan erkeklerın ne olduklarını bıldıkten sonra o kızın kafasındakı orumceklerı sılemezsın dıyorum. ha belkı 3. 4. 5. kısıde duyarsa anlayabılır.

• ayk itici rezalet seylerr bokggg
    erkekleri demek ki kesmiyo uzatiyo iykk

0|0
    0|0
    • yani uzatıyoda denemez babasını gördüm koltuk altında müslüm gürsesle yaşıyo bir organ gibi bütünlleşmişler güneşleniyolar böyle kessen merzifon halısı yaparsın yün

• aşlfkasdşlkgdfgf:D

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet, yabancı ülkelerde kesmez erkekler koltuk altını. Dolayısı ile siz ona, marjinal geliyorsunuz. Örfümüz, yani göreneğimiz budur, şeklinde bir şeyler söyleyin, "Bizde ayıplanıyor" diyin ve kafanızdan bir ırk bulup "Onların kadınları da koltuk altlarını almıyor" diye bir şeyler atın tutun. Amerikan filmlerine dikkat etmeniz gerek bu konuda. ;)

0|0
    0|0
  • Dikkat et avrupa'Da filmlerde organizasyonlarda vs. erkekler koltuk altı kıllarını almaz.

Nedenini bilmiyorum ama çoğunluk böyle.

Ha bizim kızlar da onlara hayran şöyle bakımlılar böyle bakımlılar diye orası ayrı.

0|0
    0|0
  • ispanyol erkekler kıllarını kesmesmiş ya da yabancı erkekler cunku kesenlere metroseksüel derlermiş ispanyolun tekinde gördüm koltuk altları sakal gibiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...