Düğünleri olacaktı, olamadı. Onları hatırlatıyor diye değiştirmek istiyorum. Sizce?

Merhabalar
Hayatım boyunca mutlu olmalarını istediğim kuzenim ve nişanlısının 15 gün sonra düğünleri olacaktı. Fakat damat, birkaç gün önce şehit oldu... Yazarken bile elim varmıyor. Belki size saçma gelecek soracagım soru ama içeriği başka
Ben düğünleri için bir abiye aldım ;hemde evlenecek çift ile gidip aldık.
Şimdi ben onu iade etmek istiyorum , görmek istemiyorum. Birine vereyim elbiseyi dedim ama şehitliğini ziyaret edebilmem için o para gerek. İade etsem ücretini alsam dedim bugün aldıgım yere mesaj attım. Olayı anlatmadan sadece 'İade Var mı'diye sordum. Onlarda kesinlikle yok dediler. Yarın sabah iade için gidecegim. Ardındanda şehitliğe giderim eğer olumlu olursa. Sizce aldığım yer bu konu için müsamaha gösterir mi?

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şehitliğe girişte para mı alıyolar niye para gerek

0|0
    0|0
    • Yol masrafına yoktur

• Hiç giymedim, bayramdan üç gün önce aldım. Bayramda kapalı diye gidemedim

• tüketici haklarına göre 15 gün mazeretsiz iade hakkın var diye biliyorum hele birde faturan varsa netten bir araştır

Erkekler Ne Diyor 4

• iade almasada kullanmadığından değişim yapabilirler.

0|0
    0|0
  • Eğer elbiseyi geri almazlarsa ve paraya ihtiyacın varsa gitmek için şehitliğe, yardımcı olmak isterim.

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun. Ben halletmeye çalışacagım

• Doğru mu yalan mı ne bilsinler. İnsanlar her gün ne yalanlarla geliyor kim bilir. İki nişan var arka arkaya iki tane almayım diye bigün giyip giymedim diye değişim istiyor

• Durumu anlatacagım;belki alırlar

• Paran Yoksa Ben Veririm Ama Eğer Bu Konuda Laçkalık Yapmıyorsan!

0|0
    0|0
    • Bu konuda kim yalan söyleyebilir? Ben kimseden para istemedim. Sadece o elbiseyi görmek istemiyorum. ayıp ettiniz..

• Aybı maybı Olmaz. Ciddiyim Ben

• Durumu izah edersen öküz değillerse alırlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...